Zamknij

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z 1995 roku. "Jak Stephen Hawking"

18.12.2020 22:10

Kuba Wojewódzki wykopał ze swoich przepastnych archiwów zdjęcie sprzed 25 lat, kiedy sprawdzał się w roli prowadzącego popularny program muzyczny "Halo gramy". Na fotce obok dziennikarza widać byłego posła Liroya, wtedy jeszcze jako początkującego, choć już niezwykle popularnego rapera.

Kuba Wojewódzki
fot. TRICOLORS/East News

Kuba Wojewódzki podzielił się w sieci wyjątkowym zdjęciem sprzed 25 lat. Fotka, wykonana w 1995 roku przedstawia ujęcie z programu "Halo gramy", którego dziennikarz był wówczas prowadzącym. Gościem odcinka był wtedy jeszcze raper, dziś były poseł "Konfederacji" Krzysztof Liroy-Marzec.

Internauci z sentymentem zareagowali na zdjęcie, podkreślając, że "Halo gramy" było jednym z ich ulubionych programów.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie. W tle naga kobieta. Internauci oburzeni

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie sprzed 25 lat

"Jest rok #1995 Polsat. Program #halogramy Jeden z nas na tym zdjęciu to były poseł @liroy_marzec" - informuje Wojewódzki w komentarzu do zdjęcia.

Internauci od razu zauważyli, że obydwaj panowie sporo się zmienili. 24-letni wtedy były poseł - choć wtedy jeszcze niedoszły - był ogolony na łyso i miał kilka kilogramów mniej. Z kolei Wojewódzki z taką samą bujną czupryną i zamyślony.

Internauci przekonują, że to był ich ulubiony program.

"Pamiętam jak zapierdzielałam po lekcjach ze szkoły, żeby zdążyć na ten program", "Kochałam ten program miłością jedyną i ostateczną!". Ktoś jednak zwrócił uwagę na wygląd Kuby, który wydaje mu się podobny do Stephena Hawkinga. Spostrzeżeniem podzielił się w żartobliwym komentarzu, nawiązując do popularności Liroya.

"Widać Liroy musiał być naprawdę wielką gwiazdą w 95’ skoro program prowadził sam Stephen Hawking" - napisał.

loader

RadioZET.pl/AS