Zamknij

Które zwierzę jest charakterystycznym motywem w dziewiarskim wzorze norweskim? [MILIONERZY]

26.08.2020 14:28

Które zwierzę jest charakterystycznym motywem w dziewiarskim wzorze norweskim? Takie pytanie za 1000 zł usłyszała jedna z uczestniczek programu TVN "Milionerzy". Odcinek z jej udziałem będzie można obejrzeć w środę, 26 sierpnia 2020. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów".

Które zwierzę jest charakterystycznym motywem w dziewiarskim wzorze norweskim? [MILIONERZY]
fot. VIPHOTO/East News

Które zwierzę jest charakterystycznym motywem w dziewiarskim wzorze norweskim? - "Milionerzy". Odpowiedź na pytanie z programu TVN i jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Sprawdzamy również, czy gracz wybrał poprawny wariant, wygrał gwarantowany 1000 zł i pozostał w dalszej grze o milion.

Pikowanie to nie - pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 40 000 zł

Które zwierzę jest charakterystycznym motywem w dziewiarskim wzorze norweskim? [MILIONERZY]

Pytanie z "Milionerów", które zwierzę jest charakterystycznym motywem w dziewiarskim wzorze norweskim, uczestniczce programu TVN przysporzyło spory kłopot. Gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - wilk

B - jeleń

C - wieloryb

D - niedźwiedź

Uczestniczka "Milionerów" przyznała, że najbardziej prawidłowym wariantem wydaje jej się odpowiedź B, jeleń. Nie miała jednak pewności, dlatego zdecydowała się na skorzystanie z koła ratunkowego - pół na pół. Po losowym odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi, pozostały warianty B i C. Ostatecznie gracz zaznaczył odpowiedź B.

Milionerzy - które zwierzę jest charakterystycznym motywem w dziewiarskim wzorze norweskim?

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", które zwierzę jest charakterystycznym motywem w dziewiarskim wzorze norweskim, jest odpowiedź B, jeleń. Uczestniczka teleturnieju wybrała zatem poprawny wariant, wygrała gwarantowany 1000 zł oraz pozostała w dalszej grze o milion.

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl