Obserwuj w Google News

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? "Chciałaby mieć drugą dziewczynkę"

2 min. czytania
07.04.2021 16:17

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Wiadomość o tym, że żona księcia Williama spodziewa się kolejnego dziecka, pojawiła się w jednym z popularnych magazynów. Tabloid zwrócił uwagę na zaokrąglony brzuszek księżnej Cambridge.

księżna Kate
fot. Pool / i-Images/i-images/East News

Księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka? Książę William i jego żona od wielu lat przykuwają uwagę brytyjskich i zagranicznych mediów. Wnuk królowej Elżbiety II do tej pory doczekał się trójki dzieci - George'a, Charlotte i Louisa. Jeden ze znanych tabloidów donosi jednak, że Kate Middleton po raz kolejny jest w ciąży. Już wkrótce na świecie ma pojawić się jej czwarte dziecko.

- Pierwsze zdjęcia brzuszka Kate - czytamy na okładce magazynu "New Idea", gdzie pojawiło się zdjęcie księżnej w różowym płaszczu. Żona księcia Williama trzyma rękę z torebką na brzuchu, co dla wielu osób jest kolejnym dowodem na ciążę.

Zobacz także:  Meghan Markle zaplanowała swój poród. Chce przywitać córeczkę w domu

Księżna Kate spodziewa się kolejnego dziecka?

Ekspert w dziedzinie brytyjskiej rodziny królewskiej Phil Dampier twierdzi, że Kate może pójść w ślady królowej Elżbiety II, która zdecydowała się właśnie na czwórkę dzieci. Uważa, że to kwestia czasu, gdy usłyszymy o kolejnym royal baby.

- Kate chciałaby mieć drugą dziewczynę. W przyszłym roku skończy 40 lat, więc jestem pewien, że jeśli będzie miała czwarte dziecko, będzie to niedługo - mówi Phil Dampier, cytowany przez "New Idea".

Wiele osób twierdzi jednak, że zdjęcie niczego nie dowodzi, a widoczny "brzuszek" to efekt ułożenia płaszcza. Pałac Buckingham również nie wydał na razie oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Myślicie, że plotki się potwierdzą?