Obserwuj w Google News

Książkiewicz i Bukowski nadal są razem? Na Instagramie żartują ze swojego rozstania

Redakcja
2 min. czytania
16.11.2018 14:06
Zareaguj Reakcja

Czy Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski nadal są razem? We wtorek pojawiła się informacja, że para postanowiła się rozstać. Jednak na profilu aktorki na Instagramie opublikowane zostały filmy, na których oboje bardzo żartobliwie odnoszą się do rozpadu swojego związku.

Książkiewicz i Bukowski nadal są razem? Na Instagramie żartują ze swojego rozstania
fot. Tomasz Wawer/TVP/East News

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski poznali się na planie serialu „Leśniczówka”. Bardzo długo mówiło się o tym, że ich relacje to coś poważniejszego niż zawodowa przyjaźń. W lipcu potwierdziła się informacja, że aktorzy są razem. W sieci pojawiły się między innymi zdjęcia z ich romantycznego spaceru. Jednak we wtorek magazyn „Flesz” ogłosił, że ich związek to już przeszłość. Para miała rozstać się w zgodzie z inicjatywy Książkiewicz. Filmy, które pojawiły się na Instagramie Weroniki, wzbudzają jednak podejrzenia co do prawdziwości tych informacji.

EN_01328487_0015
fot. Tomasz Wawer/TVP/East News

Książkiewicz i Bukowski komentują swoje rozstanie

Na swoim InstaStories Weronika Książkiewicz opublikowała trzy krótkie filmiki, na których w zabawny sposób odnosi się do informacji o rozstaniu. Co ciekawe, nagrała je wspólnie z Bukowskim. To właśnie on rozpoczął pierwsze nagranie od słów:

– Drodzy państwo, w mediach opiniotwórczych ukazała się ostatnio informacja, że Weronika Książkiewicz pogoniła Bukowskiego.

– Tak, ukazało się wiele artykułów na temat rozstania, w związku z tym poprosiliśmy o komentarz naszego rzecznika prasowego, Żanetę Post – dopowiedziała Książkiewicz.

Opisywanym „rzecznikiem” okazała się makijażystka Weroniki, która w prześmiewczy sposób odniosła się do ich rozstania.

– Witam państwa, Żaneta Post. Bukowski pogonił Książkiewicz, czy Książkiewicz pogoniła Bukowskiego, z jaką prędkością biegli? Gdzie przebiegała trasa ich gonitwy? Czy to wszystko widział Felicjan [Felicjan to imię psa aktorki, który również pojawił się na nagraniu – przyp. red.]? No trudno mi powiedzieć w tym momencie. Reasumując, dementuję wszystko, ona nie jest kobietą, on nie jest mężczyzną, Felek jest Felkiem.

Reakcja aktorów wydaje się potwierdzać, że plotki o rozstaniu po prostu ich bawią. Nagrania jednak dość szybko zniknęły z Instagrama. Więc równie dobrze może być to żart byłych partnerów, którzy zdecydowali się pozostać przyjaciółmi.

ZOBACZ TAKŻE: Weronika Książkiewicz pierwszy raz pokazała synka

Książkiewicz i Bukowski
fot. tomasz wawer/TVP/East News

RadioZET.pl/gala.pl/MF