Obserwuj w Google News

Książę William śmieje się jak Scooby-Doo. To nagranie zawojowało sieć [WIDEO]

1 min. czytania
26.10.2022 10:37
Zareaguj Reakcja

Książę William znów na ustach internautów. Tym razem z powodu urokliwego wideo, w którym oglądamy, jak mężcyzna śmieje się do małej dziewczynki. Komentujący zwrócili uwagę, że skądś znają ten śmiech.

Książę William
fot. F.Andrieu/Agence Peps//REPORTER/East News

Książę William i księżna Kate, czyli następcy brytyjskiego tronu, to para niezwykle lubiana przez prasę i ludzi. Jak zauważają dziennikarze portalu Plotek.pl William i Kate regularnie wygrywają rankingi na ulubionych członków rodziny królewskiej. To dlatego, że para od zawsze unika skandali, dokładnie zna protokół królewski i wykonuje swoje zadania z godnością i ogładą. Kiedy więc William i Kate robią coś niestandardowego, od razu stają się hitem sieci. Tak jest i w tym wypadku.

Redakcja poleca

Książę William śmieje się jak Scooby Doo 

Jak podaje portal Plotek.pl, internetowym viralem stał się obecnie krótki filmik na Tik Toku, w którym słychać, w jaki sposób Brytyjczyk się śmieje. Komentujący od razu wychwycili podobieństwo do postaci Scooby’ego Doo z popularnej animacji Cartoon Network i chwalą mężczyznę za dystans do siebie. Zresztą posłuchajcie sami:

Czytaj także:  Polski film okazał się niewypałem? Sale kinowe są puste

RadioZET.pl/Plotek.pl/Tik Tok

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET