Obserwuj w Google News

Książę William przeklina na oczach całego świata. Jest nagranie [WIDEO]

2 min. czytania
07.07.2022 14:37
Zareaguj Reakcja

Książę William i księżna Kate zasiedli na trybunach Wimbledonu, aby kibicować brytyjskiej gwieździe tenisa Cameronowi Norrie, który na kortach All England Lawn Tennis & Croquet Club w Londynie rywalizował z Davidem Goffinem z Belgii w ćwierćfinale. W sieci pojawiło się wideo, jak zaaferowany meczem William przeklął, gdy brytyjski sportowiec stracił punkt.

William i Kate
fot. East News

Książęca  para - William i Kate pojawili się na trybunach Wimbledonu, gdzie kibicowali brytyjskiemu sportowcowi - Cameronowi Norrie, który rywalizował z Davidem Goffinem z Belgii. Zawsze, gdy członkowie rodziny królewskiej pojawiają się na trybunach, oczy wszystkich zwrócone są właśnie na nich. Gdy William zawzięcie kibicował brytyjskiemu sportowcowi, kamery uchwyciły jego przekleństwo. Gdy Cameron stracił punkt, z ust Williama wymksnęło się "nie, nie k***a."

Zobacz teżL  Książę William ma problemy zdrowotne. "Zwrócił się do najlepszych lekarzy" 

Książę William przeklina na oczach całego świata. Jest nagranie [WIDEO]

Takie zachowanie  Williama to oczywiście rzadkość, gdyż syn księcia Karola nie może pozwolić sobie na publiczne przeklinanie. Jednak soczysto przekleństwo rozbawiło internautów, którzy w mediach społecznościowych komentowali, że lepiej nie mógł tego wyrazić. Ostatecznie Camerron Norrie wygrał w setach 3:2.

Warto też dodać, że książę William jest ogromnym fanem rozmaitych dyscyplin sportowych, dlatego też rozgrywki na Wimbledonie są tak bardzo emocjonujące dla niego. Razem z Kate co roku goszczą na trybunach Wimbledonu, ekscytując się rozgrywkami. Książęca para również i na trybunach Wimbledonu prezentowała się bardzo stylowo. Kate wybrała niebieską sukienkę w grochy, z kolei William postawił na szary garnitur w kratkę i jasnoniebieską koszulę.