Obserwuj w Google News

Książę William miał romans z Britney Spears? Wokalistka potwierdziła. "Traktowałam to bardzo poważnie"

Maciej Friedrich
2 min. czytania
06.07.2022 11:19

Książę William przed ślubem z Kate Middleton miał opinię niestroniącego od romansów imprezowicza. Jedną z kobiet, w którą członek rodziny królewskiej utrzymywał kontakty, była Britney Spears, co potwierdziła w wywiadzie sama wokalistka. 

Książę William / Britney Spears
fot. screen: YouTube Dla Ciekawskich / Britney Spears

Brytyjska rodzina królewska wielokrotnie musiała mierzyć się z wizerunkowymi kryzysami i skandalami, kontrowersyjne wydarzenia i postacie w otoczeniu królowej Elżbiety II od dekad elektryzują fanów monarchii. Oczywiście obecnie najgłośniej mówi się o "czarnych owcach", czyli księciu Harrym i Meghan Markle, którzy wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych i otwarcie zarzucali pałacowi wywieranie niezdrowej presji, która miała doprowadzić Meghan na skraj załamania psychicznego. Na tle brata książę William uchodzi za niemal wzór cnót, a jego małżeństwo z księżną Kate to dla wielu Brytyjczyków przykład tego, jak powinni zachowywać się członkowie monarchii. Nie należy jednak zapominać, że książę nie zawsze był kryształową postacią.

William w opinii wielu osób dopiero po ślubie z Kate spoważniał i stał się wzorem przestrzegania królewskiego protokołu. W przeszłości książę miał opinię mężczyzny niestroniącego od hucznych imprez i romansów. Wśród kobiet, z którymi miał spotykać się wnuk królowej Elżbiety II, wymienia się między innymi znane piosenkarki Christinę Aguilerę i Natalie Imbruglię. Okazuje się jednak, że William utrzymywał bliską relację z jeszcze jedną gwiazdą estrady. Mowa o legendzie popu Britney Spears.

ZOBACZ TAKŻE: Największe skandale brytyjskiej rodziny królewskiej. Odejście księcia Harry'ego to drobiazg [GALERIA]

Redakcja poleca

Książę William miał romans z Britney Spears? Wokalistka opowiedziała o ich relacji

W 2021 roku Christopher Andersen w książce "Brothers and Wives: Inside the Private Lives of William, Kate, Harry and Meghan" ujawnił, że książę William miał nawiązać bliską relację z Britney Spears. Według królewskiego biografa wnuk królowej miał 19 lat, a "księżniczka pop" 20, kiedy zaczęli się lepiej poznawać.

- William i Britney próbowali się spotkać, kiedy byli młodzi. Prawdopodobnie miały miejsce rozmowy telefonicznie, ale nie przypominam sobie, żeby ostatecznie spotkali się w tamtym czasie - czytamy.

Znajomość miała przenieść się do internetu i bardzo dobrze rozwijać. Sama Britney w programie "Frank Skinner Show" zdradziła, że traktowała "internetowy związek" z księciem bardzo poważnie.

- Wymieniliśmy z Williamem trochę e-maili. Byliśmy ze sobą w dość przyjacielskich stosunkach. Traktowałam to bardzo poważnie. Wymienialiśmy się listami, a on miał przyjechać i się ze mną spotkać - opowiadała.

William i Spears mieli spotkać się w Walentynki, niestety, randka się nie odbyła. Według "The Sun" książę w czasie zaplanowanego spotkania brał udział w polowaniu na lisy. Kto wie, może gdyby nie wątpliwa moralnie rozrywka, życie obojga potoczyłoby się inaczej.