Obserwuj w Google News

Książę William i książę Harry przed pogrzebem dziadka złamali zakaz. Poważna wpadka

2 min. czytania
21.04.2021 15:21
Zareaguj Reakcja

Książę William i książę Harry spotkali się niedawno na pogrzebie swojego dziadka - książę Filipa. Uwagę mediów przykuli bracia, którzy mieli się ostatnio poróżnić. Bracia rozmawiali ze sobą i wygląda na to, że ich relacje znacznie się ociepliły. Niestety, podczas pobytu Harry'ego w Wielkiej Brytanii doszło do poważnej wpadki. Co się stało?

Harry i William
fot. East News

William i  Harry ostatnio mocno się poróżnili, a kulminacją ich konfliktu miał być głośny wywiad, którego Harry i Meghan Markle udzielili Oprah Winfrey. Ostatnio bracia spotkali się na pogrzebie dziadka - księcia Filipa.

Zobacz też:  Książę Filip był przeciwny ślubowi Harry'ego z Meghan. Nie uwierzycie, co powiedział wnukowi

Książę William i książę Harry przed pogrzebem dziadka złamali zakaz. Poważna wpadka

Choć w ciągu pobytu Harry'ego w Wielkiej Brytanii braciom udało się porozmawiać, brytyjskie media wychwyciły inną wpadkę. Chodzi o kwarantannę, która dla przylatujących do Wielkiej Brytanii trwa pięć dni.

Wydawać by się mogło, że również i Harry przestrzegał dokładnie kwarantanny. Książę mieszkał co prawda w tym czasie we Frogmore Cottage, posiadłości, którą dzielił jeszcze niedawno z ukochaną Meghan Markle. Jak się okazuje, kwarantanna nie trwała jednak tak długo, jak powinna.

William i Harry postanowili spotkać się, gdy Harry powinien być jeszcze w izolacji. Bracia rozmawiali dość długo, bo blisko dwie godziny. Co prawda William ma już za sobą koronawirusa, a przeszedł go w ubiegłym roku. Stwierdził zapewne, że po raz kolejny się nie zarazi. Mimo wszystko, brytyjskie media wytykają rodzinie królewskiej tę wpadkę.

Jak donosi "The Sun" relacje między braćmi uległy poprawie. Również książę Karol chciałby, aby między Williamem i Harrym nie było żadnych niesnasek.

"Nie wiadomo, o czym dokładnie rozmawiali za zamkniętymi drzwiami, ale można przypuszczać, że temat Meghan Markle i wywiadu z Oprah na pewno został przedyskutowany. (...) Podczas ceremonii wyglądali naturalnie w swoim towarzystwie, wcześniejsze spotkanie pewno się do tego przyczyniło" - donosił tabloid.