Zamknij

Książę Louis skradł show podczas jubileuszu Elżbiety II. Jego miny rozbawiły widzów [FOTO]

02.06.2022 19:09

Podczas obchodów jubileuszu Elżbiety II zarówno monarchini, jak i inni członkowie rodziny królewskiej, pojawili się na balkonie Pałacu Buckingham. Choć gwiazdą była królowa, to jednak jej prawnuczek skupił na sobie lwią część uwagi widzów. Syn Williama i Kate, książę Louis, stojąc na balkonie robił przeróżne miny, a nawet dłubał w nosie. Zdjęcia chłopca rozbawiły internautów.

Jubileusz królowej Elżbiety II
fot. Pool PA/Associated Press/East News

To właśnie dziś odbyła się planowana z wielkim rozmachem parada Trooping the Colour, będąca jednym z elementów obchodów rocznicy panowania królowej Elżbiety II. Jak co roku na słynnym balkonie Pałacu Buckingham pojawiło się wielu członków rodziny królewskiej. Niestety - jak już było wiadomo - nie mogliśmy oglądać księcia Harry'ego i Meghan Markle z dziećmi. Zaproszenia na balkon nie dostał też książę Andrzej, który w związku z aferą o molestowanie i gwałt został usunięty w cień rodziny.

Na szczęście na obchodach nie zabrakło królowej Elżbiety, bo jeszcze niedawno jej obecność nie była pewne. I choć to ona była największą gwiazdą tego dnia, to jednak jej prawnuczek - książę Louis, syn Williama i Kate, najbardziej zwracał na siebie uwagę na słynnym balkonie. Swoimi minami i nieprzewidywalnym zachowaniem rozbawił poddanych do łez.

Zobacz także: Jednak to zrobiła. Królowa Elżbieta II zaskoczyła poddanych [FOTO] 

Książę Louis skradł show podczas jubileuszu Elżbiety II. Jego miny rozbawiły widzów

4-letni obecnie książę Louis na balkonie stał w towarzystwie swoich rodziców, rodzeństwa, dziadka oraz oczywiście królowej Elżbiety. Rezolutny chłopiec co chwila zagadywał prababcię i robił zabawne miny: wkładał palce do buzi, szczerząc zęby, wystawiał język, a nawet dłubał w nosie. Jego zdjęcia natychmiast pojawiły się w sieci, rozmawiając tysiące internautów.

EN_01526485_0934
fot.

Pool PA/Associated Press/East News

EN_01526485_1019
fot.

Pool PA/Associated Press/East News

EN_01526570_0012
fot.

Aaron Chown/Press Association/East News

EN_01526570_0013
fot.

Aaron Chown/Press Association/East News