Obserwuj w Google News

Krzysztof Skórzynski nagle zniknął z TVN. Na korytarzach aż huczy od plotek

2 min. czytania
09.08.2022 20:41
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skórzyński nieoczekiwanie zniknął z anteny TVN. Jak podają tabloidy, prezenter przebywa na urlopie. Kiedy z niego wróci, ma odbyć rozmowę z kierownictwem. Na korytarzach aż huczy od doniesień.

Krzysztof Skórzyński
fot. Pawel Wodzynski/East News

Krzysztof Skórzyński od wielu lat pracował jako dziennikarz polityczny w programach TVN24. We wrześniu zeszłego roku jego kariera przyhamowała, kiedy to został zawieszony w związku z wyciekiem e-maili Michała Dworczyka – miał doradzać politykowi. Dziennikarz zaprzeczył tym doniesieniom, a następnie zamilkł.

Zobacz także:  Dzień Dobry TVN: z kim Rozenek-Majdan ma prowadzić program? Wyciekło nazwisko kolejnej gwiazdy

Krzysztof Skórzyński zniknął z TVN

Krzysztof Skórzyński zaprzeczył, aby w jakikolwiek sposób doradzał Michałowi Dworczyki czy innemu politykowi, ponieważ „byłoby to niedopuszczalne i nie do zaakceptowania”. Kiedy w sieci pojawiały się kolejne maile dotyczące wymiany zdań dziennikarza i ministra, nie zdecydował się skomentować sprawy ponownie.

Po tych wydarzeniach TVN postanowiło zawiesić dziennikarza i przeprowadzić wewnętrzne dochodzenie. Został odsunięty od tematów politycznych. Oddelegowano go do relacjonowania Pucharu Świata w skokach narciarskich, a z biegiem czasu zaczął pracować przy programach dotyczących wojny w Ukrainie. Wiosną pojawił się w show „Mask Singer”, gdzie zdemaskowano go pod kostiumem koguta.

Dziennikarze „Press.pl” ustalili, że Krzysztof Skórzyński po powrocie z urlopu ma odbyć rozmowę z kierownictwem TVN Warner Bros. Discovery. Mają ważyć się jego losy w stacji, wtedy też może dowiedzieć się o swoich nowych obowiązkach.

Redakcja poleca

Nieoficjalnie spekuluje się, że Krzysztof Skórzyński może zostać jednym z prowadzących „Dzień dobry TVN” i miałby tworzyć duet z Małgorzatą Rozenek. Oczywiście to jeszcze niepotwierdzone, ale temat z dnia na dzień robi się coraz gorętszy.

TVN na razie nie odniósł się do tych doniesień i nie poinformował, czy rzeczywiście Krzysztof Skórzyński może być brany pod uwagę i dołączyć do ekipy „Dzień dobry TVN”. Sam zainteresowany również nie chce komentować sprawy.

RadioZET.pl/Press.pl

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS