Obserwuj w Google News

Krzysztof Rutkowski w „Tańcu z gwiazdami”? „Będzie miał okazję zaprezentować się z nieco innej strony”

2 min. czytania
21.06.2022 20:27
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Rutkowski weźmie udział w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”? To kolejne gorące nazwisko, o którym mówią informatorzy polskich portali plotkarskich. Miałby szansę na zdobycie Kryształowej Kuli?

Krzysztof Rutkowski
fot. screen Instagram detektywkrzysztofrutkowski

Krzysztof Rutkowski stanąłby na parkiecie w szranki z Michałem Mikołajczakiem, aktorem „Pierwszej miłości”? Tabloidy plotkują również o udziale Macieja Orłosia. Jednak jak podają informatorzy „Pomponika”, w tej chwili najbardziej realny jest udział Michała Mikołajczaka. Jest popularny, robi dobre wrażenie na młodszym i starszym pokoleniu, a także prywatnie jest partnerem Edyty Zając, która okazała się wielką zwyciężczynią 11. edycji „Tańca z gwiazdami”.

Zobacz także:  Marcin Hakiel nowym jurorem "Tańca z gwiazdami"? "Gwiazdorska oferta"

Krzysztof Rutkowski weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami”?

Krzysztof Rutkowski, zanim na dobre zadomowił się w mediach, był milicjantem, a później zajął się prowadzeniem agencji detektywistycznej. Można go też było oglądać w telewizji w programie „Detektyw”. Kiedy po wielu perturbacjach utracił licencję, założył Biuro Doradcze „Rutkowski” i do tej pory wraz z żoną zajmuje się rozwiązywaniem wielu spraw, m.in. zaginięć.

Jak widać, Krzysztofa Rutkowskiego ciągnie do telewizji, a telewizję do Krzysztofa Rutkowskiego. Informator „Pomponika” zdradził, że detektyw-celebryta dołączy do grona gwiazd, aby ubiegać się o Kryształową Kulę.

Redakcja poleca

- To barwna postać, która wzbudzą duże emocje, jego styl i legendarna fryzura od lat są hitami w sieci. Teraz będzie miał okazję zaprezentować się z nieco innej strony – mówił informator „Pomponika”.

Wyobrażacie sobie Krzysztofa Rutkowskiego tańczącego m.in. sambę czy cha-chę? Celebryta lubujący się w garniturach zapewne sprawdziłby się w wytwornym walcu lub w tangu. Też jesteście ciekawi, kto – jeśli plotki są prawdziwe – zostanie jego taneczną partnerką?

RadioZET.pl/Pomponik.pl

Taniec z gwiazdami
24 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News