Obserwuj w Google News

Rutkowski płaci alimenty byłej żonie. "Stać mnie"

2 min. czytania
19.10.2022 13:31
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Rutkowski był trzykrotnie żonaty. Z jedną z byłych ukochanych wciąż utrzymuje kontakt, a także płaci jej co miesiąc ustaloną kwotę. Detektyw-celebryta ma ważny powód.

Krzysztof Rutkowski
fot. screen Instagram detektywkrzysztofrutkowski

Gdy Krzysztof Rutkowski w 2019 roku wziął ślub z Mają Plich, miał już za sobą trzy małżeństwa. W podcaście „WojewódzkiKędzierski” uchylił rąbka tajemnicy w związku z jego życiem prywatnym. Przyznał się między innymi do tego, że w pewien sposób był uzależniony od towarzystwa kobiet, a w swojej biografii pisał, że spotykał się nawet z ośmioma towarzyszkami w tygodniu. Dziś jest już wiernym mężem, ale z Anną Rutkowską nadal utrzymuje poprawne relacje.

Zobacz także:  Krzysztof Rutkowski szczerze o pobycie w areszcie

Krzysztof Rutkowski płaci alimenty byłej żonie

Były detektyw był związany z Anną Rutkowską przez 14 lat. Co miesiąc wypłaca jej alimenty w wysokości ok. 6 tys. zł. Chce, aby byłej ukochanej lepiej się żyło.

- Pomagam jej do tej pory, płacę alimenty jej 1,2 tys. euro miesięcznie, żeby jej było łatwiej i żeby jej się lepiej żyło. Bo mnie na to stać, a ona ze mną budowała imperium Rutkowskiego. Z pewnością razem otworzyliśmy okno na świat, na Europę – tłumaczył Krzysztof Rutkowski. Nie ukrywa tego, że dobrze mu się wiedzie.

Mój status ekonomiczny pozwala mi na to, że nie muszę pracować do końca życia. To są uczciwie zarobione pieniądze. Od 2015 roku odprowadziłem trzy i pół miliona złotych podatku

– tłumaczy detektyw.

Redakcja poleca

Anna Rutkowska już kiedyś zabrała głos na temat związku z detektywem. W rozmowie z „Faktem” wyznała, że początki budowania firmy były trudne. Para nie opływała w luksusy, a Anna Rutkowska starała się wszystkim zarządzać. Ostatecznie powstało 17 filii firmy w całym kraju.

Anna Rutkowska nie żałuje jednak małżeństwa z Krzysztofem Rutkowskim. A rozstali się z dość poważnego powodu – były detektyw zdradzał ukochaną. - Nie chciałam być jedną z jego wielu kobiet. Nie odpowiadał mi taki typ małżeństwa – tłumaczyła „Faktowi”.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS