Zamknij

Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox" wkrótce zostanie ojcem. Zdradził płeć dziecka

02.06.2021 20:42

Krzysztof Radzikowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Siłacz potwierdził, że już wkrótce zostanie ojcem. Zdradził przy okazji płeć dziecka.

Krzysztof Radzikowski
fot. AP/East News

Krzysztof Radzikowski dał się poznać widzom w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" na TTV. Utytułowany polski strongman wciela się tam w rolę komentatora popularnych show telewizyjnych. Fani programu docenili jego trafne opinie i poczucie humoru. Okazuje się, że prócz kolejnych sukcesów w sporcie i telewizji, dużo dzieje się teraz także w jego życiu prywatnym.

Siłacz zajmuje się budową domu dla rodziny, która już wkrótce się powiększy. Radzikowski zapowiedział, że planowo już za trzy tygodnie powita na świecie dziecko. Gwiazdor "Gogglebox" zdradził, czy urodzi się chłopiec, czy dziewczynka.

Zobacz także: Ewa Mrozowska z "Gogglebox" ma koronawirusa. Zdradza objawy

Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox" przygotowuje się na przyjście dziecka

Krzysztof Radzikowski opublikował zdjęcie, na którym widzimy, jak skręca dziecięce łóżeczko. Strongman już kilka miesięcy temu poinformował o ciąży swojej ukochanej - opublikował wtedy zdjęcie USG. Dopiero teraz zdecydował się ujawnić płeć pociechy.

- Skręcam mebelek, planowo za 3 tygodnie, a może zrobi niespodziankę i wyskoczy na świat wcześniej. #baby #syn #babyboy #sobota #saturday - napisał uczestnik "Gogglebox", zdradzając przy okazji, że spodziewa się narodzin syna.

Gratulujemy i życzymy całej rodzinie dużo zdrowia!

loader