Obserwuj w Google News

Krzysztof Krawczyk z żoną na nagraniu sprzed lat. Film jest hitem sieci

2 min. czytania
13.04.2021 23:15
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Krawczyk z żoną Ewą na wzruszającym i pełnym czułości nagraniu sprzed lat. Mało znany materiał stał się hitem sieci.

Krzysztof Krawczyk
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Krzysztof Krawczyk został pochowany kilka dni temu podczas długiej, wspaniałej uroczystości transmitowanej w telewizji. Nadal nie milkną echa ceremonii - niestety nie tylko za sprawą tego, w jak piękny sposób została przeprowadzona. Wciąż nie gasną komentarze wokół stroju jednego z piosenkarzy, obecnych na pogrzebie. Mowa o Norbim, który przyszedł na uroczystość z niezbyt stosownym obrazkiem na plecach swojej kurtki.

Wielu fanów wciąż z rozrzewnieniem wspomina Krawczyka, nie mogąc uwierzyć w jego śmierć. Właśnie internauci powtórnie "wykopali" rzadki materiał, na którym zmarły piosenkarz występuje wraz z ukochaną Ewą.

Zobacz także: Beata Kozidrak pożegnała Krzysztofa Krawczyka. Przyznała, że czegoś żałuje: „Płaczę”

Krzysztof Krawczyk z żoną Ewą na pięknym nagraniu sprzed lat

Krzysztof Krawczyk i jego żona Ewa spędzili ze sobą wiele lat. Jednak ich miłość bywała burzliwa na tyle, że w pewnym momencie, po 20 latach małżeństwa, postanowili się rozwieść. Szybko postanowili do siebie wrócić i od tamtej pory, po ponownym ślubie, byli niemal nierozłączni. Łączyło ich bardzo silne uczucie, a dowodem na to jest nagranie, które stało się hitem sieci.

Na krótkim materiale widać zakochanych w sobie Krawczyków, śpiewających razem utwór o miłości "Wszystko z czasem się zmienia". To wykonanie piosenki pełne jest czułych, romantycznych gestów, gorących spojrzeń i uścisków. Wideo, które zobaczyć można m.in. na YouTube, udostępnione zostało w wielu social mediach, a jego odsłony biją rekordy.

RadioZET.pl/AS