Zamknij

Krzysztof Krawczyk spędzi święta w szpitalu? Żona artysty zabrała głos

01.04.2021 11:03

Krzysztof Krawczyk wciąż przebywa w szpitalu. Artysta trafił pod opiekę lekarzy ponad tydzień temu w związku z zakażeniem koronawirusem. Żona znanego wokalisty twierdzi, że jego stan się poprawia i ma nadzieję na powrót męża do domu przed świętami.

Krzysztof Krawczyk
fot. PAWEL LACHETA/ EXPRESS ILUSTROWANY/Polska Press/East News

Krzysztof Krawczyk od ponad tygodnia przebywa w szpitalu. Artysta zachorował na COVID-19, o czym poinformował w mediach społecznościowych. Wokalista przyznał, że musi podjąć kolejną walkę i poprosił swoich fanów o modlitwę. Dodał także, że choć otrzymał szczepionkę Pfizera, nie uchroniła go ona przed zakażeniem. Wiele osób martwiło się o zdrowie i życie Krawczyka. Jego żona w rozmowie z Plejadą uspokajała jednak, że jej mąż przechodzi koronawirusa łagodnie.

- Krzysztof czuje się dużo, dużo lepiej. On nie czuł się tak źle, jak w mediach to przedstawiano [...] Mój mąż nawet nie leży pod respiratorem. Ma łagodną formę koronawirusa - wyznała kilka dni temu Ewa Krawczyk.

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk zachorował na COVID-19 mimo szczepionki. Ekspert tłumaczy, dlaczego

Krzysztof Krawczyk wróci na Wielkanoc do domu? Żona nie traci nadziei

Niestety, Krzysztof Krawczyk wciąż nie wyszedł ze szpitala. Żona w rozmowie z dziennikarzami Plejady przyznała, że bardzo często rozmawiają ze sobą przez telefon.

- Rano dzwonimy do siebie z Krzysztofem, a potem oboje mamy lepszy dzień. Zawsze mówimy też sobie dobranoc. Obojgu jest nam ciężko, bo przez tyle lat byliśmy razem, a teraz musieliśmy się rozdzielić. Gdy z nim rozmawiam, jestem dzielna [...] Nawet najdłuższa rozmowa telefoniczna nie zastąpi przytulenia - mówi Ewa Krawczyk.

Żona wokalisty wciąż nie wie, czy będzie im dane spędzić razem święta. Trzyma się jednak nadziei, że na Wielkanoc jej mąż wróci do domu.

- Nie tracę nadziei, że spędzimy święta razem - dodała.

Życzymy Krzysztofowi Krawczykowi dużo zdrowia!

loader