Zamknij

Krzysztof Krawczyk miał wnuka. Syn gwiazdora ujawnił smutną historię o swoim dziecku

14.05.2021 11:55

Krzysztof Krawczyk miał wnuka. Mało kto wiedział, że chory syn gwiazdora, Krzysztof Igor, był żonaty i doczekał się dziecka. Niestety losy jego rodziny potoczyły się dramatycznie. Mężczyzna opowiedział o wszystkim w "Uwadze". 

Krzysztof Krawczyk
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/EAST NEWS

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia, zostawiając żonę Ewę i ich trzy przybrane córki oraz biologicznego syna Krzysztofa Igora, owoc związku z piosenkarką Haliną Żytkowiak. Mało kto wie, że gwiazdor był także dziadkiem. Jego syn obdarzył go wnukiem, gdy próbował układać sobie życie z żoną Aleksandrą. Niestety przez problemy małżeńskie Krzysztofa juniora Krawczyk rzadko widywał się z Bartusiem. Sytuacja pogorszyła się po rozwodzie. Szczegóły relacji Krzysztofa Igora z synem ujawniono w programie TVN "Uwaga". 

W 2013 roku syn Krzysztofa Krawczyka i matka Bartka spierali się o alimenty. Kobieta twierdziła, że mąż nie wspiera finansowo dziecka, które wymagało leczenia. Wcześniej na jej wniosek Krzysztof Igor miał się zrzec praw rodzicielskich. Sama była w trudnej sytuacji. Byłej żonie syna starał się pomagać Krzysztof Krawczyk, lecz nie rozładowało to rodzinnych napięć.

Syn Krawczyka został pominięty w testamencie? Uwaga TVN: gwiazdor zapisał cały majątek żonie

Krzysztof Krawczyk miał wnuka. Syn gwiazdora stracił kontakt z dzieckiem

W reportażu "Uwagi" ujawniono, że Krzysztof Krawczyk płacił alimenty za syna, który ze względu na orzeczoną niezdolność do pracy nie zarabiał. Kwota wynosiła 350 zł miesięcznie. Niestety regularne płacenie zobowiązań nie sprawiło, że Krawczykowie mogli swobodnie widywać się z Bartkiem. Krzysztof junior wyznał reporterom "Uwagi", że jego relacje z byłą żoną do dzisiaj są kiepskie. 

- Rozstaliśmy się w nieprzyjaznych stosunkach. W sądzie padały oskarżenia. Ona oskarżała mnie o przemoc, to wymyślone historie - opowiadał syn Krawczyka, wobec którego oskarżenia się nie potwierdziły. 

- Ona w tej chwili ma inną rodzinę, męża - powiedział w "Uwadze" i dodał, że tęskni za 14-letni Bartkiem, lecz w obecnej sytuacji czuje się bezradny. - Chcę mieć z nim kontakt. Może ktoś by mi podpowiedział, co można zrobić - żalił się Krzysztof junior. 

Z przedstawionej w programie korespondencji wynikało, że Ewa Krawczyk miała pretensje do Krzysztofa juniora, że ten nie utrzymuje kontaktów z synem. Przypomnijmy, że wdowa odniosła się już do wypowiedzi pasierba w "Uwadze".

Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala skomentowali wyznania Krzysztofa juniora. Padły mocne słowa 

loader