Zamknij

Krzysztof Krawczyk junior bezdomny? Musi opuścić mieszkanie partnerki. "Poprosiła, żeby się wyprowadził"

Maciej Friedrich
14.04.2022 11:25

Krzysztof Krawczyk junior w wywiadzie zdradził, że nadal ma problemy finansowe, niedługo też może stracić  dach nad głową. Syn zmarłego wokalisty musi wyprowadzić się od partnerki. Co się stało?

Krzysztof Krawczyk junior
fot. screen: YouTube

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Śmierć jednego z najpopularniejszych artystów w historii polskiej muzyki była ogromnym ciosem dla rzeszy oddanych fanów, przyjaciół i przyjaciółek z branży artystycznej, ale przede wszystkim dla rodziny. Wokalista pozostawił pogrążonych między innymi żonę Ewę Krawczyk i syna z poprzedniego małżeństwa. Krzysztof junior miał 15 lat, gdy w wyniku wypadku samochodowego doznał obrażeń, których następstwem była padaczka pourazowa. Po śmierci piosenkarza w mediach głośno było o tragicznych warunkach, w jakich mieszkał jego syn, a także o sądowej batalii 48-latka o zachowek po ojcu. 

Krzysztof junior stał się obiektem medialnego zainteresowania. Zdecydował się na wydanie autobiografii, w której opowiada między innymi o niełatwej młodości, przemocy domowej i strachu przed ojcem. Próbuje swoich sił jako piosenkarz, zdradził, że chętnie wystąpiłby w "Tańcu z gwiazdami". Wydawało się, że kiedy otrzymał rentę po ojcu i związał z ukochaną Kasią, jego życie zaczęło się układać. Niestety, w wywiadzie syn zmarłego gwiazdora i jego partnerka podzielili się smutną informacją. Krzysztof niedługo może zostać bez dachu nad głową.

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS
Zobacz także

Krzysztof Krawczyk junior bez dachu nad głową. Syn zmarłego artysty musi wyprowadzić się od partnerki

Krzysztof Krawczyk junior w rozmowie z portalem "Co za tydzień" miał stwierdzić, że renta po ojcu nie ratuje jego sytuacji finansowej, ponieważ większość pieniędzy wydaje na leki. Z kolei Katarzyna poinformowała, że obecnie mieszkają z jej mamą w Zgierzu, ale Krzysztof został poproszony o opuszczenie lokalu.

- Mieszkamy w mieszkaniu mojej mamy. Jest osobą starszą i schorowaną, potrzebuje trochę spokoju. Poprosiła więc, żeby do końca maja się wyprowadził. Mamy nadzieję, że do tego czasu dostanie mieszkanie - poinformowała ukochana Krawczyka.

Krzysztof Cwynar, opiekun Krawczyka juniora, poinformował, że wniosek o przyznanie synowi gwiazdora mieszkania komunalnego został rozpatrzony pozytywnie przez Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi. Nadal jednak nie wiadomo, kiedy 48-latek będzie mógł zamieszkać w nowym domu.

- Powiedzieli, że to może być i miesiąc, i rok, i dwa - cytuje wypowiedź Cwynara portal Pomponik.

Miejmy nadzieję, że Krzysztof jak najszybciej będzie mógł mówić o stabilizacji.

Krzysztof Krawczyk junior
fot. screen: YouTube