Zamknij

Krzysztof Jackowski szokuje. Rzeczywistość jak z "Matrixa"? "Elektronika stanie się duchowa" [WIDEO]

13.07.2021 11:30

Krzysztof Jackowski po raz kolejny podzielił się z fanami swoimi przemyśleniami. Słynny jasnowidz z Człuchowa podjął temat dusz i sposobów, w jaki się z nami kontaktują. Przewiduje, że w przyszłości maszyny mogą wytworzyć świadomość. Czeka nas rzeczywistość rodem z "Matrixa"?

Krzysztof Jackowski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Krzysztof Jackowski to postać, która zyskuje coraz szersze grono oddanych fanów. Słynny jasnowidz z Człuchowa zyskał popularność po tym, jak z jego usług postanowiła skorzystać polska policja w sprawach dotyczących zaginięć. Według Jackowskiego, udało mu się rozwiązać ich kilkaset. Bohater programu Polsatu "Eksperyment jasnowidz" został zaangażowany między innymi w sprawę o kryptonimie "Skóra", dotyczącej zabójstwa z 2011 roku. Prowadził też wykłady z zakresu parapsychologii i współpracował z Prokuraturą Okręgową w Katowicach jako biegły. Na fali jego popularności rozpoznawalność zyskali także inni jasnowidze, tacy jak Wojciech Glanc.

Obecnie Jackowski dzieli się swoimi przewidywaniami i przemyśleniami za pośrednictwem serwisu YouTube, często odnosząc się do sytuacji społecznej i politycznej. W publikowanych nagraniach ostrzega Polaków przed wydarzeniami, jakie mają mieć miejsce w przyszłości. Niestety, zazwyczaj nie ma dla nas dobrych wiadomości, w jednym z filmów ostrzegł przed światowym konfliktem, poinformował także, kiedy nadejdzie czwarta fala pandemii koronawirusa.

Tym razem jasnowidz postanowił poruszyć temat dusz i niespodziewanie stwierdził, że nawet maszyny mogą w przyszłości zyskać świadomość podobną do ludzkiej.

ZOBACZ TAKŻE:  Jasnowidz Wojciech Glanc przepowiada nową epidemię. "Postaci ludzi wyglądających wręcz jak zombie"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski opowiedział o duszach. Komputery zyskają świadomość?

W najnowszym nagraniu Krzysztof Jackowski poruszył kontrowersyjny temat dusz, który jednak zainteresował wielu jego fanów. Jasnowidz z Człuchowa nie ma wątpliwości, że dusze zmarłych mają wpływ na świat, w którym żyjemy, a nawet mogą w pewnym stopniu na niego wpływać.

- Nie macie pojęcia, że warto naszych bliskich, którzy odeszli o coś prosić (…). Bardzo często odwołujemy się do świętych, warto odwoływać się do naszych bliskich, ponieważ oni są energią, oni są duszą, mogą na nas wpływać (…). To na pewno jest dowód na to, że istota ludzka po śmierci istnieje jako byt, jako świadomość (…). Dusza nie może ulecieć w przestrzeń i być wolna - opisywał jasnowidz.

Co ciekawe, Jackowski twierdzi, że wraz z rozwojem technologii nawet bardzo skomplikowane komputery mogą wykształcić świadomość i coś na kształt duszy podobnej do ludzkiej. Przewiduje, że dla wielu z nas będzie to sytuacja trudna do zrozumienia.

- Kiedyś powiedziałem państwu, że elektronika, to jest budowanie alternatywnego świata (…). Elektronika stanie się duchowa, stanie się bardziej energią niż formą (…). Jeśli będą komputery kwantowe, to będą tak doskonałe, że będą świadome tego, co zawierają, a internet będzie tak błyskawiczny, że ta świadomość komputera kwantowego będzie porażająca dla nas (…). Co wtedy powiemy, że komputer jest boski? - rozmyślał.

Czyżby rzeczywistość znana z filmowego "Matrixa" miała się stać naszym udziałem?

loader