Zamknij

Krzysztof Ibisz zostanie ojcem. „Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy”

05.06.2022 18:08

Krzysztof Ibisz podzielił się z fanami fantastyczną nowiną. Wraz ze swoją żoną, Joanną Kudzbalską-Ibisz czeka na narodziny dziecka. Prezenter jest już ojcem dwóch synów: Maksymiliana i Vincenta.

Krzysztof Ibisz Joanna Kudzbalska
fot. screen Instagram krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz wychowuje dwóch synów – 22-letniego Maksymiliana ze związku z Anną Zejdler oraz 15-letniego Vincenta ze związku z Anną Nowak-Ibisz. Teraz po raz trzeci zostanie tatą. Jego żona może pochwalić się już widocznym ciążowym brzuszkiem.

Zobacz także: Żona Ibisza wspomina początki znajomości z mężem: "Szkoda czasu na kogoś, kto mnie nie słucha"

Krzysztof Ibisz zostanie ojcem

Krzysztof Ibisz w połowie sierpnia 2021 roku wziął sekretny ślub z Joanną Kudzbalską. Sami dość długo utrzymywali swój związek z tajemnicy i nie dzielili się prywatą. Prezenter nie był zadowolony, kiedy sprawa ujrzała światło dzienne.

Nie byliśmy zadowoleni z tego, bo chcieliśmy to zachować dla siebie i sami się cieszyć. Nie potrzebujemy do tego widowni. Jednak tak się stało. Trudno. Nic z tym nie zrobimy – mówił Krzysztof Ibisz w rozmowie z „Pomponikiem”.

Jednak teraz para przepełniona szczęściem postanowiła ogłosić, że spodziewają się dziecka. Krzysztof Ibisz opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym trzyma rękę na brzuszku partnerki.

- Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy – ogłosił prezenter.

Od razu posypały się setki gratulacji od fanów. Komentarze pełne serduszek opublikowali również Małgorzata Rozenek, Kasia Cichopek, zespół Golec uOrkiestra, Agnieszka Włodarczyk czy Łukasz Płoszajski.

Żona Krzysztofa Ibisza jest doskonale znana widzom programu TVN „Top Model”. Brała udział w drugiej edycji, w której odpadła przed finałem. Jest młodsza od męża o 27 lat, co początkowo wiele osób krytykowało. Nie zajmuje się jednak tylko i wyłącznie modelingiem. Jest też lekarką w jednym z warszawskich szpitali. Z Krzysztofem Ibisze poznała się, kiedy ten przyszedł do niej na zabieg akupunktury.

loader
Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska