Zamknij

Krystian Ochman zaręczony? W kwietniu rozstał się z poprzednią partnerką. "Ma narzeczoną, przepiękną osobę"

23.08.2022 13:45

Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji "The Voice of Poland" i tegoroczny reprezentant Polski na konkursie Eurowizji, ma być zaręczony. W kwietniu 2022 roku piosenkarz poinformował o zakończeniu związku. Czyżby odnalazł miłość życia?

Krystian Ochman
fot. screen: Instagram @krystianochman

Krystian Ochman zyskał ogromną popularność w 2020 roku, kiedy wystąpił w 11. edycji muzycznego show TVP "The Voice of Poland". Swoim głosem zachwycił zarówno jurorów, jak i publiczność i dołączył do drużyny Michała Szpaka. W kolejnych etapach nie dawał szansy konkurentom i ostatecznie zwyciężył w finale. Jego kariera nabrała niezwykłego rozpędu, już rok później mógł cieszyć się z nagrody w koncercie "Premiery" opolskiego festiwalu za piosenkę "Prometeusz". Doskonale poradził sobie także w krajowych eliminacjach do Eurowizji 2022, co więcej, przez wiele osób uważany był wręcz za faworyta do zwycięstwa.

Niestety, ostatecznie piosenka "River", choć oceniana pozytywnie, doprowadziła Krystiana do 12. miejsca w konkursie. 23-latek jednak nie zwalnia artystycznego tempa, pod koniec lipca zaprezentował swój nowy singiel "Bittersweet". Nie może także narzekać na brak fanów śledzących zarówno jego karierę, jak i życie prywatne. Według medialnych doniesień artysta, który w kwietniu 2022 roku informował o zakończeniu związku, jest już zaręczony z nową ukochaną.

ZOBACZ TAKŻE: Najkrótsze małżeństwa w polskim show-biznesie. Znane pary z krótkim stażem [GALERIA]

Krystian Ochman ma nową ukochaną? Wokalista miał oświadczyć się wybrance

Krystian Ochman niezbyt chętnie dzieli się informacjami z życia prywatnego, w tym także szczegółami dotyczącymi związków. W mediach rozpisywano się o ukochanej wokalisty, ten jednak w kwietniu 2022 roku przyznał, że nie jest już zajęty.

- Nie mam teraz dziewczyny, ale myślę, że to wspaniała rzecz mieć taką drugą osobę, z którą możesz być otwarty i mówić jej wszystko. Zaufanie jest bardzo ważne w takiej sytuacji (...) Myślę, że z odpowiednią osobą niezależnie od sytuacji, jeśli będziecie się trzymali, to będzie wspaniale i pięknie. To zależy, ale nam nie wyszło - stwierdził w rozmowie z portalem Plejada.

Jednak jak poinformował jeden z dziennikarzy Festivalu Polonaise w Chicago, którego gwiazdą był Ochman, polski wokalista po raz kolejny jest zakochany. Co więcej, miał już zaręczyć się ze swoją wybranką.

- On ma, słuchajcie, narzeczoną Karolinę, przepiękną osobę - słyszymy na nagraniu.

Portal Pudelek postanowił skontaktować się z wokalistą i poprosić o komentarz, nie otrzymał jednak odpowiedzi. Jeśli jednak plotki okażą się prawdą, zwycięzcy "The Voice of Poland" pozostaje życzyć szczęścia.