Obserwuj w Google News

Królowa życia trafiła do szpitala. "Czeka mnie leczenie i kolejny zabieg"

2 min. czytania
04.05.2021 10:38

Monika Chwajoł, była bohaterka "Królowych życia", przeszła kolejny zabieg w szpitalu. Ze łzami w oczach wyznała fanom, że lekarze wycięli zmianę, lecz nadal nie wiedzą, co jej dolega. - Przyplątał mi się stan zapalny, który niestety nie ustępuje od ponad dwóch tygodni - wyznała. 

Monika Chwajoł
fot. Instagram:@monikachwajol_official

Monika Chwajoł była gwiazdą szóstego sezonu "Królowych życia". Atrakcyjna blondynka przedstawiała się w programie jako współwłaścicielka firmy transportowej oraz mama dwóch córek: Nicole i Michelle. Po zakończeniu udziału postanowiła spróbować swoich sił w muzyce i została piosenkarką disco polo. Ponadto zajęła się rozwijaniem profilu na Instagramie, a ostatnio własnej marki modowej.  

Niedawno Monika Chwajoł chwaliła się na Instagramie relacją z wakacji w Dubaju. Była królowa życia beztrosko bawiła się z mężem w hotelowym basenie oraz relaksowała się na plaży. Niestety po przyjeździe do kraju musiała zmierzyć się z poważnym problemem zdrowotnym. Od dwóch tygodni celebrytka zmaga się ze stanem zapalnym, przez który musiała przejść serię zabiegów. W czasie majówki po raz kolejny Monika znalazła się w szpitalu. Brak jednoznacznej diagnozy i pobyt w placówce z dala od bliskich sprawiły, że gwieździe trudno było powstrzymać łzy. 

Redakcja poleca

Królowe życia: Monika Chwajoł w szpitalu. Przeszła kolejny zabieg 

W niedzielę 2 maja na profilu Moniki Chwajoł pojawiło się niepokojące zdjęcie. Była królowa życia pokazała się w szpitalnym łóżku z wenflonem na ręce i opatrunkiem na brodzie. 

Jak to mój małżonek mówi, że ze mnie to taki okaz zdrowia, wysportowana, zdrowy styl życia, a tu jednak na chorobę i różne przypadki nie ma mocnych. Kochani pozdrawiam Was serdecznie ze szpitalnego łóżeczka, taka majóweczka u mnie. Hejterzy pewnie zacierają ręce, że w końcu coś się jej przydarzyło, ale powiem Wam tak moje kochane żmijki, ze mnie dzielna i twarda sztuka więc dam radę! Przyplątał mi się stan zapalny, który niestety nie ustępuje od ponad 2 tygodni. Wiec jestem po kolejnym zabiegu, tym razem wycinania czegoś, co nawet lekarze nie do końca wiedzą co to. Opuchlizna spora, ale to zniknie, ważne, żeby wszystko wróciło do normy! Troszkę smutna, ale wysyłam wam całuski - napisała na Instagramie.

Przedłużające się problemy nie najlepiej wpływają na samopoczucie gwiazdy. 

Twarda Monia daje radę. Troszeczkę sobie popłakałam, choć to dla mnie trochę nowość, bo ja bardzo rzadko płacze, ponieważ jestem twardą babką. Ale co, przeczyszczę sobie chyba oczka, nie? Staram się myśleć pozytywnie. Ciężka teraz noc przede mną, bo nie mama ze mną moich dzieciaków i mojego męża. Ale co cię nie zabije, to cię wzmocni. Jestem dobrej myśli - wyznała. 

Niestety to nie koniec zmagań. W najnowszej relacji na Instastory Monika Chwajoł poinformowała, że teraz czeka ją leczenie i kolejny zabieg. 

Kochani, u mnie powoli do przodu, do pełni szczęścia jeszcze troszkę brakuje, bo czeka mnie leczenie lekami, a później kolejny zabieg. Ale jestem pod cudowną opieką chirurgów, którzy stanęli na wysokości zadania. Dziękuję za Waszą troskę i tysiące miłych wiadomości - przekazała była bohaterka "Królowych życia".

Królowe życia: Iza przeszła kolejną operację plastyczną. Co sobie poprawiła? [FOTO]

monika chwajol33
fot. Instastory:@monikachwajol_official