Obserwuj w Google News

Królowa życia przeszła kolejną operację plastyczną. Co sobie poprawiła? [FOTO]

2 min. czytania
31.03.2021 16:43
Zareaguj Reakcja

Izabela Macudzińska z "Królowych życia" poddała się kolejnej operacji nosa. Gwiazda nie była zadowolona z efektu, jaki pojawił się po zabiegu dokonanym osiem lat temu. Po korekcie pokazała się fanom na Instastory.

Izabela Macudzińska
fot. MARIUSZ KAPALA / GazetA LUBUSKA/Polska Press/East News

Izabela Macudzińska jest jedną z bohaterek serialu "Królowe życia" ukazującym perypetie kilku ekscentryków uwielbiających pławić się w luksusie. W programie nie brakuje osób kontrowersyjnych i prawdziwych freaków takich jak Dagmara Kaźmierska, wytatuowana od stóp do głów Adrianna Eisenbach, polska Nicki Minaj Katarzyna Alexander czy małżonkowie Damian i Leon Antczak-van Nispen, którzy zastąpili  Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa.

Cechą wspólną wszystkich bohaterów "Królowych życia" jest zamiłowanie do medycyny estetycznej. Gwiazdy lubią dbać o urodę w gabinetach i nie wstydzą się mówić o swoich poprawkach. Pod względem liczby i inwazyjności zabiegów prym wiedzie Katarzyna Alexander znana w sieci jako Laluna Unique. Celebrytka niedawno poddała się kolejnym ingerencjom w jednej z tureckich klinik i pokazywała drastyczne zdjęcia tuż po zabiegach. 

Redakcja poleca

Królowe życia: Izabela Macudzińska ponownie zoperowała nos

Izabela Macudzińska jeszcze nie jest w czołówce najbardziej zoperowanych gwiazd "Królowych życia", ale nie stroni od poprawiania urody zabiegami medycyny estetycznej. Właścicielka poznańskiego butiku właśnie zafundowała sobie drugą korektę nosa. Po pierwszej, dokonanej osiem lat temu, nie była do końca zadowolona z efektu.

Zrobiło mi się zapadnięcie, które powoduje, że nos wydaje się krzywy. Końcówka poszła do dołu. Będziemy skracać, podnosić końcówkę - wyjaśniła. 

Po wszystkim Iza pokazała się fanom na Instastories i dodała, że czeka na zdjęcie opatrunku. Pełny efekt z pewnością zaprezentuje już niedługo. 

Królowe życia: Dagmara załamana nowym wyglądem syna. Kazała mu to zgolić [FOTO]

jz
fot. Instastory:@justuniquebyisabel
krolowe zycia
fot. Instastory:@justuniquebyisabel