Obserwuj w Google News

Dagmara świętuje urodziny, a syn wbija jej szpilę tym zdjęciem. "Zabijesz mnie, wiem" [FOTO]

2 min. czytania
13.04.2021 13:24
Zareaguj Reakcja

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" obchodziła urodziny. Conan złożył jej życzenia na Instagramie i opublikował zdjęcie, którego gwiazda chyba wolałby nikomu nie udostępniać...

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia"
fot. Damian KLAMKA/East News

Dagmara Kaźmierska jest najpopularniejszą bohaterką programu  "Królowe życia" w TTV. Majętna właścicielka butiku z Kłodzka już dziesiąty sezon ukazuje kulisy swojego luksusowego życia. Tradycyjnie na ekranie towarzyszą jej Jacek i Edzia oraz ukochany syn Conan. Królowa życia jest także aktywną użytkowniczką Instagrama. To tam można podejrzeć, co dzieje się u niej na co dzień.

12 kwietnia Dagmara Kaźmierska obchodziła urodziny. Jeśli wierzyć informacjom zawartym w sieci, gwiazda TTV urodziła się w 1975 roku, a więc wczoraj stuknęło jej 46 lat. Królowa życia jednak niechętnie chwali się swoim wiekiem, a o tym, że wczoraj były jej urodziny, przypomniał fanom Conan. Syn złożył Kaźmierskiej życzenia na swoim profilu i udostępnił zdjęcie, którym Dagmara chyba wolałaby się szerzej nie chwalić...

Redakcja poleca

Królowe życia: Dagmara miała urodziny. Conan pokazał zabawne zdjęcie z matką

Znany z zawadiackiego charakteru Conan nie byłby sobą, gdy nie wykręcił Dagmarze jakiegoś numeru. W dniu jej urodzin wstawił zdjęcie, na którym widzimy go grającego na akordeonie i ubraną na ludowo królową życia, z wyraźnym grymasem na twarzy. 

Zdrowia mamusiu i niech się farci. Kocham Cię najmocniej na świecie - napisał Conan i dodał w komentarzach: Zabijesz mnie za zdjęcie, wiem.

Moje serduszko najmilsze, od północy to już który raz składasz życzenia? A za zdjęcie w łeb, to chyba wiadomka. Kocham całym sercem. Bez Ciebie to wszystko ch*j, Ty wiesz... - skomentowała Dagmara. 

Fanom fotka bardzo się spodobała, a bardziej wtajemniczeni od razu wyłapali jej sens, pisząc, że Dagmara i Conan wyglądają tu jak prawdziwi Romowie. 

Królowe życia: 10 ciekawostek o Dagmarze Kaźmierskiej. Tego nie dowiesz się z programu [FOTO]