Obserwuj w Google News

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska w bikini. Pokazała ciało po liposukcji. "Lepiej niż nastolatka" [FOTO]

2 min. czytania
27.06.2022 12:10
Zareaguj Reakcja

Dagmara Kaźmierska poddała się zabiegowi liposukcji i chwali się efektami. Na Instagramie gwiazdy "Królowych życia" pojawiło się zdjęcie celebrytki w skąpym bikini. Fani 47-latki nie mogli wyjść z podziwu nad jej figurą.

Dagmara Kaźmierska
fot. screen: Instagram @queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska zyskała ogromną popularność dzięki kontrowersyjnemu reality-show " Królowe życia". Była zdecydowanie największą gwiazdą formatu, choć zdaniem wielu osób promowanie osoby, która spędziła 14 miesięcy w więzieniu i usłyszała wyrok między innymi za zmuszanie kobiet do prostytucji i udział w zorganizowanej grupie przestępczej, jest nie na miejscu. Tak czy inaczej, Dagmara wkroczyła do grona polskich celebrytek, zgromadziła wokół siebie szerokie grono oddanych fanów, a po informacji o zawieszeniu "Królowych życia" nie narzeka na brak zawodowych propozycji. Pochwaliła się, że wystąpi w filmie "Ślicznotka" u boku między innymi Joanny Kurowskiej i Piotra Zelta.

Kaźmierska znana jest ze swojego zamiłowania do biżuterii, barwnych i zdaniem części osób kiczowatych strojów oraz zabiegów medycyny estetycznej. Celebrytka nie ukrywała, że chętnie poprawia swoją urodę i walczy z upływającymi latami, nie rozumie także kobiet, które nie korzystają z tego typu rozwiązań.

- Nie rozumiem tych wszystkich pań, które nie korzystają z zabiegów medycyny estetycznej i twierdzą, że starzeją się z godnością. Ja tego w ogóle nie rozumiem (...). Czy trzeba wyglądać brzydko? Czy trzeba mieć obwisłą skórę i mnóstwo zmarszczek, żeby starzeć się z godnością? Można przecież wyglądać ładnie, można sobie pomóc i też się zestarzeć z godnością - mówiła w rozmowie z "Telemagazynem".

Gwiazda "Królowych życia" zdradziła w programie, że zdecydowała się na zabieg liposukcji, który znacznie wpłynął na jej wygląd. Fani nie kryją zachwytu nad figurą Dagmary, dowodem są liczne pozytywne komentarze pod najnowszym zdjęciem celebrytki pozującej w skąpym bikini.

ZOBACZ TAKŻE:  Królowe życia: 10 ciekawostek o Dagmarze Kaźmierskiej. Tego nie dowiesz się z programu [FOTO]

Redakcja poleca

Dagmara Kaźmierska w bikini. Gwiazda "Królowych życia" zachwyciła fanów figurą

Na profilu Dagmary Kaźmierskiej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym możemy podziwiać 47-latkę w skąpym bikini w panterkę.

- Żyjmy dziś, bo wczoraj nie wróci, a jutro może nie nadejść. Taka prawda Kochani. Nie żałujmy i nie rozpamiętujmy przeszłości (...). Choćby nie wiem, jak piękne chwile były, bądź złe. Tego już nigdy nie będzie. Więc nie zajmujmy sobie tym naszych ślicznych główek, ani nie traćmy energii, którą musimy spożytkować na dzień dzisiejszy, żeby był jak najpiękniejszy. A jutro ? Co przyniesie jutro, tego nie wie nikt. Także nie układamy sobie za dużo pałacyków, bo los i tak nam je może zburzyć. Poza tym niewiadomo kiedy łopatą po dupie więc całuję mocno - zwróciła się do fanów.

Fani Kaźmierskiej komplementowali jej słowa, zwrócili jednak także uwagę na ciało i figurę, która zdaniem większości wielbicieli może być powodem zazdrości o wiele młodszych koleżanek.

- A Pani to wymiata z taką figurą. W ogóle cały Pani look jest cool.

- Królowa wygląda lepiej niż niejedna nastolatka.

- Przepięknie! Afrodyta w raju!

- Uśmiech jest, talia osy jest. Elegancko - czytamy.

A jak wam podoba się wakacyjna odsłona Dagmary?