Zamknij

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska pokazała ukochaną Conana. "Calineczka z bajki" [FOTO]

16.11.2021 12:21

Dagmara Kaźmierska znana z "Królowych życia" cieszy się szczęściem swojego syna Conana. W sieci pokazała ukochaną 20-latka Ewę. Emocjonalny wpis pokazuje, że celebrytka uwielbia swoją potencjalną synową.

Dagmara Kaźmierska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

"Królowe życia" to bardzo popularny program, który możemy oglądać na antenie TTV od 2016 roku. Program pokazujący osoby, które cieszą się z życiowych sukcesów i często sporej gotówki niemal od początku wzbudza spore kontrowersje. Wielokrotnie zarzucano mu promowanie bohaterów "pustych", pogoni za pieniądzem i mało ambitnymi rozrywkami oraz wulgarność. Nie zmienia to faktu, że show ma grono oddanych fanów, a wielu uczestników może cieszyć się statusem celebrytów. Bez wątpienia największą gwiazdą formatu jest niezmiennie Dagmara Kaźmierska, jedna z najbarwniejszych i najbardziej kontrowersyjnych "królowych".

Businesswoman z Kłodzka, właścicielka butiku, ma bowiem kryminalną przeszłość. W 2010 roku została skazana na 14 miesięcy więzienia za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie kobiet do prostytucji i zdaniem wielu osób, choć postanowiła odmienić swoje życie, nie powinna być celebrytką i wzorem dla swoich fanów. Kaźmierska jest także mamą syna Conana i nie ukrywa, że 20-latek jest jej oczkiem w głowie. Najwyraźniej do gustu przypadła jej także jego ukochana, którą postanowiła pokazać w mediach społecznościowych.

Dagmara Kaźmierska
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pokazała partnerkę syna. To przyszła żona Conana?

Okazuje się, że Conan  jest zakochany w Ewie, która najwyraźniej bardzo spodobała się Dagmarze Kaźmierskiej. Na profilu "Królowej życia" na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym celebrytka pozuje z wybranką syna. W opisie fotografii nie szczędziła jej komplementów.

- Piękna, mądra, elegancka i kochana. Po prostu Calineczka z bajki, Ewunia. Mój Syn to prawdziwy szczęściarz - wychwala Dagmara.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których fani gratulowali Conanowi i przesyłali dobre życzenia.

- Musi byś Pani szczęśliwa, że ma takie dzieciaki przy sobie Conana i jego dziewczynę. Życzę im szczęścia i zdrówka.

- Brawo Conan. Pasują wyglądem do siebie mega. Wszystkiego, co najlepsze.

- Super dziewczyna, widać, że pasują do siebie. Dużo szczęścia i miłości dla nich - czytamy.

Myślicie, że za jakiś czas Ewa zostanie synową "królowej życia"?

loader