Zamknij

Zaręczyny w rodzinie królewskiej. Królowa pokazała przyszłą synową. "Witamy moją trzecią córkę" [FOTO]

Maciej Friedrich
19.08.2022 08:34

Królowa Jordanii Rania nie kryje radości z powodu zaręczyn jej ukochanego syna. Książę Husajn poprosił o rękę ukochaną Rajwe Al Saif, którą monarchini nazwała "trzecią córką". To kolejne z królewskich potomków, które szykuje się do ślubu.

Królowa Rania
fot. screen: YouTube Queen Rania

Jordania to malownicze państwo, w którym władzę sprawuje obecnie dynastia Haszymidów, na której czele stoją król Abdullah II i jego żona Rania. Królowa cieszy się dużą popularnością i sympatią także daleko poza granicami swojej ojczyzny. Absolwentka studiów ekonomicznych, doświadczona w pracy w amerykańskich przedsiębiorstwach, imponuje swoim poddanym. Prywatnie jest mamą czwórki dzieci. W lipcu 2022 roku monarchini podzieliła się radosną wiadomością o zaręczynach ukochanej córki Iman, która przyjęła oświadczyny milionera Jameela Alexandra Thermiotis.

- Twój uśmiech zawsze był darem miłości, którym cieszę się od dnia, w którym się urodziłaś. Życzę tobie i Jameelowi, aby wasze życie było wypełnione miłością i śmiechem - cieszyła się królowa, życząc córce szczęścia. 

Okazuje się, że Rania ma kolejny powód do radości. Za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się z fanami dobrą nowiną. Jej syn, książę Husajn, poprosił o rękę swoją wybrankę  Rajwe Al Saif.

Jordański książę Husajn zaręczony. Królowa Rania pokazała przyszłą synową

Na profilu królowej Ranii na Instagramie pojawił się wpis, w którym szczęśliwa monarchini poinformowała o zaręczynach syna. Na opublikowanych zdjęciach wyraźnie widać, że król i królowa są bardzo szczęśliwi z wyboru ukochanego syna.

- Nie sądziłam, że można pomieścić tyle radości w moim sercu! Gratulacje dla mojego najstarszego księcia Husajna i jego pięknej narzeczonej Rajwy - czytamy.

Żona jordańskiego władcy musiała zaprzyjaźnić się z Rajwą, ponieważ w jednym z postów otwarcie nazwała ją córką.

- Podekscytowani witamy w rodzinie moją trzecią córkę, narzeczoną Al Husseina, Rajwę! Jesteśmy tak szczęśliwi - napisała.

Szczęśliwym zakochanym życzymy szczęścia i czekamy na relację ze ślubnej ceremonii.