Obserwuj w Google News

Królowa Elżbieta podjęła stanowczą decyzję. Chodzi o Meghan Markle

2 min. czytania
29.04.2021 16:48
Zareaguj Reakcja

Królowa Elżbieta podjęła konkretną decyzję w związku z Meghan Markle. Chodzi dokładnie o zakaz wypożyczania przez Markle królewskiej biżuterii. To jeszcze nie wszystko. Meghan nie będzie mogła również nosić pamiątek po swojej teściowej, księżnej Dianie.

Królowa Elżbieta
fot. Photoshot/ Reporter/ East News

Królowa Elżbieta podjęła decyzję o zakazaniu  Meghan Markle noszenia królewskiej biżuterii. Markle nie będzie mogła nosić również pamiątek po księżnej Dianie. Według brytyjskiego tabloidu "The Sun" Królowa Elżbieta zatwierdziła zakaz wypożyczania królewskiej biżuterii przez Meghan. Jak się okazuje, dotyczy to wszystkich kosztowności w rodzinie królewskiej. Oznacza to, że Meghan nie będzie mogła założyć naszyjników, bransoletek, kolczyków oraz tiary, które należały kiedyś do Księżnej Diany.

Zobacz też: Meghan Markle w zaawansowanej ciąży. Fotoreporterzy przyłapali ją na spacerze z synem [FOTO]

 Królowa Elżbieta podjęła stanowczą decyzję. Chodzi o Meghan Markle

Warto dodać, że Markle kilka razy pokazywała się publicznie w biżuterii należącej do mamy Harry'ego. To właśnie w ten sposób oddawała hołd Księżnej Dianie. Po ślubie z Harrym Meghan była widziana w pięknym, akwamarynowym pierścionku po Dianie, noszonego przez nią na kilka miesięcy przed śmiercią.

Z kolei w 2018 roku podczas swojej pierwszej wizytacji w Australii Markle miała na sobie kolczyki w kształcie motyli. Te same kolczyki miała na sobie Księżna Diana podczas podróży do Kanady w 1986 roku.

Gdy Meghan odeszła z rodziny królewskiej, posypały się w jej stronę oskarżenia, że zabrała ze sobą do USA biżuterię należącą do Księżnej Diany, wartą pokaźną sumę pieniędzy. Jak się okazało, były to tylko plotki. Jednak brytyjskie media zwracają uwagę na to, że podczas wywiadu u Oprah Winfrey na ręce Meghan połyskiwała bransoletka, należąca przed laty do Diany.