Obserwuj w Google News

Królowa Elżbieta II po latach panowania zmieniła fryzurę. Zaszalała? [FOTO]

Anna Skalik
2 min. czytania
23.06.2022 12:16
Zareaguj Reakcja

Królowa Elżbieta II ma już swoje lata i jej wygląd mocno się zmienił, to jednak pewien element jej prezencji pozostawał niezmienny przez całe dziesięciolecia. Chodzi o włosy.Okazuje się, że monarchini postanowiła coś z tej kwestii zmienić. Jej cięcie nie uszło uwadze internautów.

Elżbieta II
fot. Instagram/@theroyalfamily/screen

Królowa Elżbieta II jest najdłużej panującym brytyjskim monarchą w historii, najdłużej panującą żyjącą głową państwa na świecie, a niespełna dwa tygodnie temu, 13 czerwca 2022 roku, stała się drugim najdłużej panującym monarchą świata. Monarchini sprawuje rządy od 1962 roku.

Choć królowa ma już swoje lata i jej wygląd mocno się zmienił, to jednak pewien element jej prezencji pozostawał niezmienny przez całe dziesięciolecia. Chodzi o włosy.

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska ostro o Kurskim i TVP. „Totalna tuba propagandowa”

Królowa Elżbieta II po latach panowania zmieniła fryzurę

Elżbieta II zawsze nosiła krótką fryzurę, która przy jej lokach zawsze miała sporą objętość. Jednak na ostatnich zdjęciach monarchini można zauważyć pewną zmianę w tej materii. Włosy wydają się być sporo krótsze. Nie uszło to uwadze komentujących.

Zmieniła fryzurę. Jak słodko.

Czyżby jej wysokość zafundowała sobie strzyżenie? – zastanawiają się internauci.

Redakcja poleca

Nie wszyscy uważają, że krótsze cięcie jest dla królowej korzystne.

Czyżby królowa się obcięła? Wygląda raczej słabo.

Na jej miejscu pozostawiłabym dłuższe. Po prostu wygląda gorzej, niż jeszcze na niedawnym jubileuszu – piszą.

Trzeba jednak przyznać, że wiele osób, nawet sporo młodszych, może królowej pozazdrościć tej żywotności w tak zaawansowanym wieku. Poniżej najnowsze zdjęcie i - dla porównania - wideo jeszcze sprzed cięcia.