Obserwuj w Google News

Królikowski po raz pierwszy udostępnił zdjęcie z nową ukochaną. Można pomylić ją z Opozdą?

1 min. czytania
01.11.2022 15:35

Antek Królikowski po raz pierwszy udostępnił na Instagramie zdjęcie ze swoją nową ukochaną. Para zaprezentowała przebrania na Halloween.

Antek Królikowski
fot. TRICOLORS/East News

Antoni Królikowski znowu jest zakochany. Po nieudanym małżeństwie z Joanną Opozdą aktor szybko zdecydował się na kolejną romantyczną relację. W wywiadach przyznał, że sformalizowanie związku z matką małego Vincenta było pochopną decyzją. Inne zdanie ma była partnerka Królikowskiego, która z kolei zaznacza, że wyszła za mąż z miłości.

Królikowski udostępnił po raz pierwszy zdjęcie z nową ukochaną

Po kilku show-biznesowych związkach Królikowski zdecydował się na znalezienie partnerki spoza medialnego świata. Chociaż aktor nie ukrywa nowej relacji, wcześniej nie publikował w mediach społecznościowych wizerunku nowej wybranki.

Redakcja poleca

Teraz poniekąd się to zmieniło. Na profilu Królikowskiego pojawiło się zdjęcie z Halloween, które para najwyraźniej świętowała razem. Na fotografii zakochani mają na sobie maski, dlatego partnerce Królikowskiego, Izabeli nadal udało się zachować anonimowość.

Królikowski z ukochaną świętują Halloween

Kobieta najwyraźniej nie miała nic przeciwko udostępnieniu zdjęcia na profilu celebryty, które obserwuje przeszło pół miliona osób, ponieważ sama oznaczyła partnera na fotografii.

310239887_1057584024910412_2737188543864960927_n
fot.

O Izabeli nie wiemy wiele. To, co szybko rzuca się w oczy, to fakt, że kobieta, podobnie jak była partnerka Królikowskiego, jest drobną blondynką o długich włosach.