Zamknij

Kourtney Kardashian pręży ciało nad basenem. Pokazała zdjęcia w skąpym bikini [FOTO]

16.03.2021 15:40

Kourtney Kardashian jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio 41-letnia celebrytka znów przyciągnęła uwagę swoich obserwatorów. Gwiazda pokazała gorące zdjęcia w skąpym stroju kąpielowym.

Kourtney Kardashian
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Kourtney Kardashian jest jedną ze sławnych sióstr Kardashian. Amerykańska celebrytka i gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" oraz "Kourtney i Khloé jadą do Miami" chętnie dzieliła się szczegółami swojego życia przed kamerami, choć była przy tym najbardziej skryta. Jako pierwsza chciała zrezygnować z nagrywania programu, którego emisję zakończono ostatecznie w 2021 roku.

Celebrytka pozostaje jednak w kontakcie z fanami, którzy mogą śledzić jej profile w mediach społecznościowych. Kourtney Kardashian jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie regularnie publikuje przyciągające uwagę zdjęcia. Gwiazda nie boi się kusych stylizacji i odważnych poz. Ostatnio pokazała, jak pręży smukłe ciało w skąpym bikini.

Zobacz także: Maffashion świętuje sukces. Jej kreację założyła słynna Kardashianka [FOTO]

Kourtney Kardashian na gorących zdjęciach w bikini

Kourtney Kardashian lubi kuse stroje kąpielowe - udowadniała to wiele razy, publikując zdjęcia w bikini, które nie zakrywało zbyt wiele ciała. Ostatnie gorące fotki znów to potwierdzają. 41-letnia celebrytka pochwaliła się odważnymi zdjęciami wykonanymi przy basenie. Jej szczupła, kobieca figura błyskawicznie przykuła wzrok internautów. Fani w komentarzach nie szczędzili komplementów i ciepłych słów.

Kourtney Kardashian przez długi czas spotykała się ze Scottem Disickiem, z którym ma trójkę dzieci. Najstarszy syn Mason przyszedł na świat w 2009 roku. W 2012 roku celebrytka powitała na świecie córkę Penelope, a w 2014 roku drugiego syna Reigna Astona. Rok później gwiazda ostatecznie rozstała się z ojcem swoich pociech.

loader