Obserwuj w Google News

Kora pozostawiła po sobie majątek wart 6 milionów złotych

Redakcja
1 min. czytania
01.08.2018 13:50
Zareaguj Reakcja

Po śmierci Kory Jackowskiej poinformowano, że piosenkarka pozostawiła po sobie kilka nowych utworów. Jednak jej piosenki to niejedyna spuścizna. W mediach pojawiły się ponadto informacje o szacunkowej wartości majątku, jaki przypadnie jej bliskim.

Kora
fot. EAST NEWS

Jak poinformował „Super Express”, Kora Jackowska pozostawiła po sobie nie tylko nowe i stare piosenki, ale także pokaźny majątek. Dobra, które otrzymają do podziału mąż piosenkarki, Kamil Sipowicz, oraz jej dwaj synowie, mogą mieć wartość około sześciu milionów złotych.

W skład majątku Kory wchodzą m.in. dom, mieszkanie, ziemia oraz cenne pamiątki. Posiadłość gwiazdy na Roztoczu, jak szacuje SE, warta jest około 1,5 miliona złotych. Mieszkanie na Bielanach niewiele mniej. Do tego dochodzą też zyski z przebojów Kory i zespołu. Rocznie mogą one wynosić nawet 50 tysięcy złotych.

Ponadto kilka lat temu Kora zakupiła też sporo ziemi pod Olsztynem. Cały ten majątek szacowany jest na około trzy miliony złotych.

Kora Jackowska zmarła 28 lipca 2018 w godzinach porannych. Od lat zmagała się z rakiem jajnika. Zobacz też szczegóły pogrzebu Kory.

RadioZET.pl/SA