Obserwuj w Google News

Konrad Skolimowski zostanie ojcem. Gwiazdor "Barw szczęścia" przywita na świecie pociechę

1 min. czytania
08.04.2021 11:39
Zareaguj Reakcja

Konrad Skolimowski znów zostanie ojcem. Gwiazdor "Barw szczęścia" zdradził, że niebawem po raz drugi przywita na świecie pociechę. Radosną nowiną aktor podzielił się ze swoją partnerką na Instagramie.

Konrad Skolimowski
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Konrad Skolimowski już po raz drugi zostanie tatą. Gwiazdor "Barw szczęścia" radosną nowiną podzielił się ze swoimi fanami. Gwiazdor zapozował na Instagramie razem z partnerką i synkiem Jasiem, który przyszedł na świat w styczniu 2020 roku.

Zobacz też:  Mateusz Mosiewicz został ojcem. Gwiazdor "Barw szczęścia" przywitał na świecie dziecko

 Konrad Skolimowski zostanie ojcem. Gwiazdor "Barw szczęścia" przywita na świecie pociechę

"Mam Wam do przekazania ważną wiadomość. Po raz 2 będę Tatą. Moja rodzina się powiększa!! Czekamy na Ciebie maluszku. Jak myślicie drugi syn czy córka?" - zapytał swoich fanów aktor.

Pod zdjęciem posypało się mnóstwo komplementów od wielbicieli. "Super, gratulacje", "gratulacje", "ważne, żeby było zdrowe" - pisali internauci.

Konrad Skolimowski to 25-letni aktor, który najbardziej kojarzony jest z roli w serialu "Barwy szczęścia". Na swoim koncie ma też kreacje w takich produkcjach jak m.in. "Dziewczyny ze Lwowa" oraz "Echo serca". Pod pseudonimem Skolim wykonuje przeboje disco polo.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET