Zamknij

Konflikt u braci Golec. Do akcji wkroczyła "dziarska góralka"

07.10.2022 10:47

Bracia Golec od lat tworzą popularny zespół. Fani muzyków mogli uwierzyć, że Łukasz i Paweł nigdy się nie kłócą. Nic bardziej mylnego. Ostatnio między braćmi miało dojść do konfliktu.

Golec
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/EAST NEWS

Bracia Golec zespół założyli w 1998 roku. Wspólna działalność muzyczna i rozwijająca się kariera sprawiły, że bracia stali się praktycznie nierozłączni, dzieląc zarówno prywatne, jak i zawodowe życie. Z czasem się to jednak zmieniło, a każdy z nich musiał pójść swoją drogą. O tym, jak wyglądają ich relacje, mówiła niedawno w rozmowie z „Na Żywo” Kasia, żona Pawła.

- Ludzie cały czas postrzegają Pawła i Łukasza jako jedność. Że razem mieszkają, że nie mają swoich prywatnych żyć, że każdą chwilę spędzają razem. A prawda jest taka, że jak wracają z trasy koncertowej, każdy z nich skupia się na swojej rodzinie. My nawet na wakacje jeździmy osobno. Oddech od siebie też jest im potrzebny. Każdy z nas ma inny charakter, często mamy odmienne zdanie na różne tematy – powiedziała kobieta.

Wydawać by się mogło, że rozluźnienie braterskich stosunków to naturalna kolej rzeczy. Niestety na przestrzeni lat między Pawłem i Łukaszem miało dochodzić do nieporozumień.

Bracia Golec pokłóceni? Mama muzyków wezwała ich na rozmowę

Okazuje się, że lata temu bracia ustalili, że nie będą wprowadzać wszystkich członków rodzin do ich zespołu. Tymczasem Paweł ma mieć inne plany. Niekonsekwencja jednego z braci prowadzić ma do sporów w rodzinie. Na to nie pozwala jednak 80-letnia mama braci Golec. Kobieta nie zamierza bezczynnie patrzeć na konflikt jej ukochanych synów. Kiedy tylko usłyszała o nieporozumieniach, miała wezwać ich na rozmowę. Przemówiła im do rozsądku?

- Ich rodzicielka, dziarska góralka, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i chce wezwać synów na poważną rozmowę. (...) Ich sukces jest też jej sukcesem i nie pozwoli, by po tylu latach wspólnej, ciężkiej pracy jej synowie gniewali się na siebie. Jest pewna, że wszystko się ułoży i rodzina wciąż będzie jednością – donosi tygodnik „Na Żywo”.

Wydaje się więc, że dzięki szybkiej interwencji matki Łukasz i Paweł dojdą do porozumienia, a fani zespołu dalej będą bawić się na koncertach braci Golec.

loader