Obserwuj w Google News

Klaudia El Dursi zaliczyła wpadkę. Fani patrzą na dół stroju. "Fatalne to, co tam zwisa" [FOTO]

2 min. czytania
30.04.2021 13:33
Zareaguj Reakcja

Klaudia El Dursi pokazała się w skąpym stroju kąpielowym. Niefortunne ujęcie gwiazdy "Hotelu Paradise" sprawiło, że uwagę fanów przykuł pewien szczegół w okolicach bikini. "Co tu się wydarzyło?" - zastanawiają się internauci. 

Klaudia El Dursi
fot. Jan Bielecki/East News

Klaudia El Dursi już trzeci sezon prowadzi reality show "Hotel Paradise" w TVN7. Modelka zdobyła popularność dzięki programowi "Top Model", gdzie jako pierwsza w historii otrzymała Złoty Bilet. Szybko jednak wyszło na jaw, że atrakcyjna krawcowa z Bydgoszczy i mama dwójki dzieci nie jest debiutantką w modelingu, ponieważ ma na swoim koncie m.in. rozbieraną sesję w "Playboyu". Poza tym chodziła na wybiegach oraz miała szerokie kontakty w show-biznesie. W mediach publikowano stare zdjęcia El Dursi z Marcinem Mroczkiem, a nawet przypisywano jej bliskie relacje z gwiazdorem "M jak miłość". 

Mimo kontrowersji Klaudia El Dursi daleko zaszła w "Top Model" i choć że nie wygrała, jako jedyna z uczestników ósmej edycji zrobiła karierę w mediach. Modelka została prowadzącą polskiej edycji "Hotelu Paradise". Jest także popularną gwiazdą mediów społecznościowych i wziętą fotomodelką, reklamującą m.in. bieliznę i stroje kąpielowe. W ostatnim poście na Instagramie Klaudia El Dursi zaprezentowała kostium jednej z marek. Pech chciał, że zamiast na pięknej modelce internauci skupili wzrok na pewnym szczególe, przywołującym na pierwszy rzut oka dość dziwaczne skojarzenia.

Klaudia El Dursi zerwała kontakt z ojcem. Dlaczego nie rozmawiają ze sobą od 10 lat? 

Klaudia El Dursi wywołała poruszenie zdjęciem stroju kąpielowego

Niefortunne ujęcie sprawiło, że sesja Klaudii El Dursi stała się obiektem drwin. Gwiazda "Hotelu Paradise" pozuje w niej w wydekoltowanym kostiumie na tle rajskiego pejzażu. Jednak niepokoi to, co znajduje się między nogami modelki. Fani zaczęli snuć domysły. Choć szybko wyjaśniło się, że jest to tak naprawdę zwisająca kokardka, która na dodatek zlała się optycznie z czubkiem łódki, żartownisie nie szczęśliwi modelce uszczypliwych uwag. 

- Porażka to zdjęcie 

- Niestety złe ujęcie na zdjęciu - zwisąjacy sznurek wygląda, jakbyś miała siusiaka

- Ten dół to bardzo niefortunny... Jak u Miriam z programu sprzed jakiś 20 lat

Faktycznie kiepsko wyszło? 

Hotel Paradise: Krystian przeszedł poważne zakażenie. Musiał zniknąć sprzed kamer