Zamknij

Klaudia El Dursi pozuje w bieliźnie na śniegu: Fani podzieleni. "Kiedy wszystko zostało pokazane"

21.12.2021 17:16

Klaudia El Dursi chętnie dzieli się swoimi fotografiami na Instagramie. Piękna modelka i prowadząca "Hotel Paradise" publikuje wiele gorących ujęć w mediach społecznościowych. Tym razem zaprezentowała się w samej bieliźnie na śniegu. Nie wszystkim zmysłowa fotografia przypadła do gustu. Niektórzy zarzucili Klaudii, że tym razem pokazała za dużo ciała.

Klaudia El Dursi
fot. Instagram.com/ Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi swoją przygodę z show-biznesem zaczęła wiele lat temu, jednak to dzięki programowi "Top Model" kariera gwiazdy wywindowała w górę. Po udziale w show Klaudia dostała propozycję prowadzenia "Hotelu Paradise". Piękna modelka świetnie odnajduje się w roli prowadzącej show. Na Instagramie zgromadziła już 784 tysiące followersów. Klaudia chętnie udostępnia gorące zdjęcia na Instagramie. Tym razem zapozowała w bieliźnie na śniegu. Nie wszystkim jednak zmysłowe fotografie przypadły do gustu. Niektórzy stwierdzili, że są zbyt odważne.

Zobacz też: Dawid Woliński krytycznie o karierze Klaudii El Dursi. "To nie ma nic wspólnego z modelingiem"

Klaudia el Dursi pozuje w bieliźnie na śniegu: Fani podzieleni. "Kiedy wszystko zostało pokazane"

"Spoko... Ale jak na mamę to średnio pokazywać swoje łono" - skomentowała jedna z obserwatorek. Klaudia szybko jej odpowiedziała. "Gdzie to łono, nie spostrzegłam?". To jednak nie koniec krytycznych komentarzy. "Cóż można pokazać więcej, kiedy wszystko zostało pokazane?". Ponętna modelka mogła oczywiście liczyć też na pozytywne komentarze dotyczące jej skąpej stylizacji.

"Ale forma","cudownie i to ciałko", "petarda", "wow"," jak ty to robisz, że masz taką figurę po dwójce dzieci", "Klaudia, nieskazitelnie piękna uroda i wnętrze. Cudowna kobieta" - zachwycali się followersi El Dursi.

Prywatnie Klaudia El Dursi jest mamą dwóch synów: 12-letniego Dawida i 7-letniego Jana.