Zamknij

Klaudia El Dursi pokazała biust na Bali. Gorące zdjęcie gwiazdy "Top Model" [FOTO]

Judyta Wanicka
13.01.2020 15:46

Klaudia El Dursi kusi biustem na egzotycznych wakacjach. Uczestniczka "Top Model" opublikowała zdjęcie, na którym wynurza się z basenu w skąpym bikini. Na pierwszym planie widać dorodny biust modelki. Zdjęcie zrobiło piorunujące wrażenie na fanach. 

Klaudia El Dursi
fot. Instagram:@klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi to uczestniczka 8. edycji "Top Model", która jako pierwsza w historii programu otrzymała złoty bilet. 30-letnia krawcowa z Bydgoszczy miała opory, by rozebrać się przed jury. Jak się wkrótce okazało, tylko udawała nieśmiałą, bo w rzeczywistości jest profesjonalną fotomodelką i ma na swoim koncie rozbieraną sesję w "Playboyu". El Dursi odpadła tuż przed finałem, lecz słuch po nie nie zaginął. Modelka wkrótce poprowadzi program "Hotel Paradise", który ma być konkurencją dla polsatowskiego "Love Island". 

Klaudia El Dursi odsłoniła biust w bikini

Klaudia El Dursi wybrała się na Bali, gdzie są kręcone odcinki pierwszej polskiej edycji "Hotel Paradise". 30-letnia mama dwójki dzieci wskoczyła do basenu w pomarańczowe bikini i odważnie wyeksponowała dekolt przed obiektywem. W ten sposób gwiazdka chciała zwrócić uwagę na elegancką biżuterię, której dotyczyła reklama. Ale na fanach wrażenie zrobił przede wszystkim bujny biust i idealne ciało. 

Nieziemski dekolt! Wyglądasz obłędnie Klaudio! - czytamy w komentarzach. 

Imponujące kształty gwiazdy "Hotel Paradise" zrobiły wrażenie na jej obserwatorach. Zdjęcie seksownej Klaudii El Dursi skomentowały m.in. Paulina Krupińska i Karolina Pisarek. 

 

RadioZET.pl/jw