Zamknij

Klaudia El Dursi mówi o trzeciej ciąży. Rodzina gwiazdy "Hotel Paradise" się powiększy!

26.11.2021 22:27

Klaudia El Dursi planuje zajść w ciążę. Prowadząca reality show "Hotel Paradise" zdradziła, że razem z mężem będą starali się dziecko. El Dursi ma już dwóch synów, teraz marzy o córce. 

Klaudia El Dursi
fot. Pawel Wodzynski/East News

Klaudia El Dursi doskonale godzi pracę w show-biznesie z obowiązkami mamy dwóch chłopców. Prowadząca reality show "Hotel Paradise" wychowuje Dawida i Jasia. O młodszym zrobiło się głośno w marcu, gdy Klaudia El Dursi musiała nagle przerwać zdjęcia i udać się z synem do szpitala.

Niedawno modelka pierwszy raz otworzyła się na temat byłego partnera i zarazem ojca Dawida, z którym rozstała się w nie najlepszej atmosferze. Pierwszego syna urodziła mając 19 lat, wkrótce związek się rozpadł, a Klaudia wychowywała dziecko samodzielnie. Dzisiaj modelka i jej były partner utrzymują przyjacielskie relacje.

- Uwielbiamy się, kochamy się […] musiało minąć kilka lat, żebyśmy dojrzeli do tego, pogodzili się z tą sytuacją, zaakceptowali siebie takimi, jakimi jesteśmy i teraz absolutnie się kochamy - powiedziała Pomponikowi. 

Klaudia El Dursi planuje zajść w kolejną ciążę 

Prowadząca "Hotel Paradise" nie ukrywa, że chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko z obecnym partnerem, Jackiem. Jak zdradziła w rozmowie z Pomponikiem, planuje wkrótce rozpocząć starania o powiększenie rodziny.

- Chciałabym. Nie mam dziewczynki. My obydwoje wiedzieliśmy od zawsze, że będziemy chcieli jeszcze się starać. Na razie to trochę przekładaliśmy, bo to moje życie tak się jakoś… Więc trochę to przełożyliśmy, gdzieś tam o dwa lata. Ale już sobie obiecałam, że przyszły rok to już nie daruję, dlatego, że ja mam już swoje lata i nie chciałabym, żeby było już za późno - wyznała 32-latka.

Obecne prawo w Polsce raczej do zachodzenia w ciążę nie zachęca, a od stycznia może być jeszcze gorzej, ponieważ Ministerstwo Zdrowia planuje wprowadzić tzw. rejestr ciąż. Mimo to Klaudia El Dursi nie zamierza rezygnować z planów macierzyńskich. 

- To jest taki temat, na który wolę się nie wypowiadaćNa razie nie jestem w ciąży i nie muszę się tym martwić. Może jak będę w tej ciąży, wiesz, kobieta w ciąży może zmieniać zdanie, hormony, te rzeczy. Czasem pewne rzeczy wydają się logiczne i sensowne, a przed ciążą się takie nie wydawały - podsumowuje temat była uczestniczka "Top Model".

Rejestr ciąż: gwiazdy ostro reagują w sieci. "Kobiety mają zostać inkubatorami pod kontrolą"

loader
Apoloniusz Tajner z żoną i synem
16 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki REPORTER/EAST NEWS