Obserwuj w Google News

Klaudia Antos krytycznie o współpracy z TVP. "Chciałam nie dać się stłamsić"

2 min. czytania
28.06.2022 13:13
Zareaguj Reakcja

Klaudia Antos była jedną z jurorek programu "You Can Dance", który został wskrzeszony przez TVP. Tancerka po pierwszym sezonie znika jednak z produkcji. Gorzko wypowiedziała się o współpracy z TVP.

Klaudia Antos
fot. Pawel Wodzynski/East News

Klaudia Antos to tancerka i instruktorka tańca mająca na koncie występy u boku największych gwiazd światowego show-biznesu – na przykład z Jennifer Lopez podczas Miami Super Bowl. W polskiej telewizji mogliśmy ją podziwiać za sprawą jej udziału w programie „ You Can Dance - Nowa Generacja”, którego pierwszą edycję mogliśmy oglądać na antenie TVP. Wystąpiła tam w roli jurorki, zasiadając obok Agustina Egurroli i Michała Kostrzewskiego.

Jednak po pierwszym sezonie show wiadomo, że Antos już do programu nie wróci. W jednej z ostatnich wypowiedzi tancerka gorzko podsumowała współpracę z TVP.

Zobacz także: Na weselu Karoliny Pisarek wybuchł pożar. Patricia Kazadi ujawnia: „Wszyscy zaczęli uciekać”

Klaudia Antos krytycznie o współpracy z TVP

Jak wynika z wypowiedzi Klaudii, nigdy nie była z TVP w bliskiej relacji. Jej zdaniem współpracę z nią zakończono, ponieważ nie dawała sobą dyrygować. Udział w „You Can Dance” określa mianem „walki”.

Nie mam i nigdy nie miałam kontraktu z TVP. (...) To była dosyć długa, ale potrzebna walka dla mnie samej – stwierdziła. Chciałam postawić swoją kropkę nad i. Nie dać się stłamsić. Może to był problem, że nie można było mnie rzucić w kącik i powiedzieć, co mam robić – dodała.

W jej ocenie realizacja programu była mało profesjonalna i brakowało tam zaangażowania. Tancerka nazywa to „pójściem na łatwiznę”.

Redakcja poleca

Czasami pójście na łatwiznę było rzeczą, która najbardziej mnie frustrowała – stwierdziła.

Klaudia Antos odniosła się także do pogłosek o tym, że w roli jurorki zasiąść mogłaby Kasia Cichopek. Tancerka skomentowała to w wyważony sposób.

Ciężko mi powiedzieć, czy Kasia Cichopek jest dobrym wyborem. Nie znam jej ani prywatnie, ani osobiście – wyznała Antos. Nigdy nie miałam okazji jej poznać jako pedagoga od tańca, jako osoby, która ma kontakt z dzieciakami lub też pod względem typowej wiedzy tanecznej, co powinno być najważniejsze w tym programie – podkreśliła.