Obserwuj w Google News

Klara Williams miała groźny wypadek. Siostrzenica Morawieckiego pokazała drastyczne zdjęcie

2 min. czytania
20.06.2022 13:08
Zareaguj Reakcja

Klara Williams miała poważny wypadek, do którego doszło w teatrze. Siostrzenica premiera Mateusza Morawieckiego pokazała zdjęcie ze szpitala. Najbardziej ucierpiała jej twarz. Aktorka wyjaśniła, co się stało i co zdiagnozowali lekarze.

Klara Williams
fot. Pawel Wodzynski/East News

Klara Williams jest aktorką znaną m.in. z „Pierwszej miłości”, „Sług bożych” czy „Akademika”. Szerszej publiczności pokazała się podczas udziału w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, co przysporzyło jej wielu fanów. Teraz wysyłają jej setki komentarzy ze słowami wsparcia.

Zobacz także:  Marcin Prokop ujawnił dramatyczną historię. „Zdarzył się okropny wypadek”

Klara Williams miała poważny wypadek

17 czerwca Klara Williams dodała na Instagramie zdjęcie ze szpitala. Wyjaśniła, że od kilku dni przebywa w placówce. Odetchnęła z ulgą, ponieważ „sytuacja jest już opanowana”.

- Było dość groźnie, ale całe szczęście sytuacja jest już opanowana. Mam bardzo poważnie złamany nos, krwiak na czole, ręce na temblaku i wiele obrażeń na całym ciele – napisała Klara Williams. Dzień później dodała kolejny post, w którym wyjaśniła okoliczności wypadku i pokazała się ze sporym opatrunkiem pod nosem.

- Pytacie się mnie, jak to się stało, co to był za wypadek? Do wypadku doszło w moim teatrze w czasie prób do nowego spektaklu. Nie jestem na razie w stanie opisać tej całej sytuacji, w każdym razie bardzo ciężki element scenografii spadł na mnie z wielka siła i przygniótł mnie do ziemi, przygniatając mi ręce, a ja z całym impetem uderzyłam twarzą o scenę… I tak moje plany z dnia na dzień zmieniły się o 180 stopni. Egzamin na prawko musi trochę poczekać, przyjaciele i rodzina, zamiast przyjść do mnie na parapetówkę, przychodzą, żeby pomoc mi w codziennych czynnościach. Ale tak jak pisałam, całe szczęście żyję – tłumaczyła Klara Williams.

Poinformowała również, że po czterech dniach została wypisana ze szpitala. Niestety, dolega jej ból, nie może ruszać rękami, ale cieszy się, że żyje.

- Moje życie było pod znakiem zapytania, dlatego, zamiast narzekać na ból, naprawdę czuje ogromną wdzięczność, że żyję. Bardzo Wam wszystkim dziękuje za dobra energię i życzenia, które od wypadku płyną do mnie. Jesteście niesamowici i bardzo kochani – dziękowała aktorka.

Redakcja poleca

Napisała, że przez kolejne dni będzie dochodzić do zdrowia. Na razie trudno jest jej utrzymać w ręku kubek z wodą, ale widzi małe postępy. Nie zrealizuje wielu swoich planów, jednak zadbanie o siebie w tym trudnym czasie jest najważniejsze.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS