Obserwuj w Google News

Klan: prace na planie serialu wstrzymane. Kaczorowska zdradziła przyczynę. "Nie możemy nagrywać" [FOTO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
30.03.2022 16:22
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Kaczorowska poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że prace na planie "Klanu" musiały zostać przerwane. Aktorka pokazała, co było przyczyną przerwania nagrań.

Agnieszka Kaczorowska
fot. screen: Instagram / agakaczor

" Klan" to najdłużej emitowany polski serial telewizyjny w historii. Pierwszy odcinek obyczajowej produkcji mogliśmy oglądać na antenie Telewizji Polskiej 22 września 1997 roku. Historia rodu Lubiczów, jego bliskich i przyjaciół, towarzyszy więc kolejnym pokoleniom Polaków, a dla wielu widzów stała się nieodłącznym towarzyszem życia. Nie jest tajemnicą, że najbardziej oddani wielbiciele produkcji niemal żyją życiem serialowych bohaterów, niejednokrotnie utożsamiając bohaterów ze stworzonymi przez nich kreacjami. Przez ponad dwie dekady przez obsadę przewinęły się dziesiątki aktorów, wielu z nich, jak na przykład Kaja Paschalska czy Paulina Holtz, dorastało wręcz na planie.

Jedną z aktorek, dla której "Klan" stał się drzwiami do ogólnopolskiej kariery, jest Agnieszka Kaczorowska. Aktorka od 1999 roku wciela się w postać Bożenki, jednak z najbardziej charakterystycznych bohaterek serii. W serialu pojawiła się jako mała dziewczynka, która wyrosła na gwiazdę, choć na swoim koncie poza "Klanem" ma jedynie występ w kilku odcinkach "Na dobre i na złe". Zrobiła jednak karierę jako tancerka i została popularną influencerką, którą na Instagramie obserwuje już ponad 400 tysięcy użytkowników. To właśnie za pośrednictwem sieci Agnieszka pokazała, co było powodem przerwania prac na planie serialu.

Sukcesja - kadr z serialu
11 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe HBO
Redakcja poleca

Agnieszka Kaczorowska poinformowała o przerwaniu prac na planie "Klanu"

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie bardzo często dzieli się zdjęciami z mężem i ukochanymi dziećmi. Publikuje także swoje przemyślenia, w mediach głośno było między innymi o jej kontrowersyjnej i ostro krytykowanej wypowiedzi dotyczącej "mody na brzydotę". Na profilu aktorki nie brakuje także postów sponsorowanych, w których reklamuje produkty wielu marek. Tym razem jednak na Instastory Kaczorowskiej pojawiła się informacja o przerwaniu prac na planie "Klanu". Na szczęście okazało się, że były to tylko chwilowe niedogodności.

- Nie możemy nagrywać, bo pan właśnie ścina drzewo - czytamy w opisie fotografii opublikowanej przez serialową Bożenkę.

Okazało się, że mężczyzna wycinał drzewo w sąsiedztwie mieszkania, w którym kręcony był "Klan". Z kolejnych postów Kaczorowskiej można wywnioskować, że ekipa musiała wstrzymać prace ze względu na hałas. Wielu fanów z pewnością odetchnęło z ulgą, nawet najmniejsze opóźnienie w emisji kolejnych odcinków serialu wzbudza bowiem niemałe emocje wśród jego wielbicieli.

Post Agnieszki Kaczorowskiej
fot. screen: Instagram / agakaczor