Obserwuj w Google News

Tomasz Stockinger znika z "Klanu". Wiadomo, co stanie się z doktorem Lubiczem

Maciej Friedrich
2 min. czytania
26.02.2020 08:31

Kiedy Tomasz Stockinger trafił do szpitala fani "Klanu" zastanawiali się co dalej z serialowym doktorem Lubiczem. Niestety, jak donoszą media, scenarzyści zdecydowali się na usunięcie jednego z ulubionych bohaterów. W jaki sposób zniknie z serialu?

Tomasz Stockinger znika z "Klanu". Wiadomo, co stanie się z doktorem Lubiczem
fot. screen:YouTube

" Klan" to dla wielu widzów serial kultowy, a z pewnością jeden z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych. Nic w tym dziwnego, produkcja emitowana jest od 1997 roku i dla wielu fanów jest elementem codziennego życia. Wielbiciele "Klanu" pokochali serialowych bohaterów i z zaangażowaniem śledzą dotyczące ich wątki.

Jednym z najbardziej lubianych jest doktor Paweł Lubicz, w którego od początku emisji serialu wciela się Tomasz Stockinger. Niestety, 10 lutego pojawiła się informacja, że uwielbiany przez widzów aktor trafił do szpitala. Nieoficjalnie mówi się, że powodem były problemy z sercem. Rzecz jasna poważne problemy zdrowotne aktora postawiły pod znakiem zapytania jego dalszy udział w "Klanie".

Tomasz Stockinger zniknie z "Klanu"? Scenarzyści podjęli decyzję

Fani aktora oraz odgrywanego przez niego doktora Lubicza martwili się, że jeden z najbardziej charakterystycznych bohaterów serii zniknie z obsady. Niestety, wiele wskazuje na to, że właśnie tak będzie. Jak poinformował "Super Express", scenarzyści podjęli decyzję o usunięciu wątku Lubicza, przynajmniej na jakiś czas.

Na szczęście postać, w którą wciela się Stockinger, nie zostanie uśmiercona. Lubicz ma mieć nawrót choroby, a zmartwiona rodzina w porozumieniu z lekarzem postanowi, że ratunkiem dla niego jest podjęcie leczenia w Szwajcarii. Serialowy doktor wyjedzie więc za granicę. Ma to dać furtkę do jego powrotu, gdy poprawi się stan zdrowia Stockingera.

 

RadioZET.pl/se.pl/MF