Zamknij

Gwiazdor "Klanu" został ojcem. Pochwalił się zdjęciem syna. Mamą jest znana aktorka [FOTO]

05.10.2021 20:55

Piotr Borowski ponownie został ojcem. Aktor znany m.in. z "Klanu", "BrzydUli" czy "Fali zbrodni" opublikował pierwsze zdjęcie z synem. Mamą chłopca jest aktorka Julia Kijowska.

Piotr Bobrowski
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/EAST NEWS

W polskim show-biznesie trwa prawdziwy baby boom. Kolejne gwiazdy filmu i muzyki ogłaszają, że wkrótce zostaną matkami lub ojcami. W tym roku urodziły się dzieci Idy Nowakowskiej, Haliny Mlynkovej, Agnieszki Włodarczyk, Oli Szwed, Klaudii Halejcio, Agnieszki Kaczorowskiej oraz Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. A już niedługo urodzą m.in. Olga Frycz, Agnieszka Hyży i Anna Dereszowska. Radosne wieści płyną także od znanej aktorskiej pary. Piotr Borowski i Julia Kijowska powitali na świecie swoje drugie dziecko. 

Piotr Borowski i Julia Kijowska mają syna

Na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie, na którym widzimy Piotra Borowskiego trzymającego swojego nowo narodzonego synka. 

Who is this guy? - podpisał zabawną fotkę 44-letni były gwiazdor "Klanu". 

Mamą chłopca jest aktorka Julia Kijowska, znana z takich produkcji jak: "Jutro mnie tu nie będzie", "Miłość", "Pod Mocnym Aniołem", "Sługi boże", "Nina" czy serialu "Układ".

Julia Kijowska i Piotr Borowski poinformowali o ciąży w sierpniu. Jest to ich drugie dziecko. 

Piotr Borowski urodził się w Libii. Jego ojciec pochodzi z Iraku. Do 2002 roku występował jako Piotr Mostafa. Widzowie mogą go kojarzyć z ról w popularnych serialach i filmach. Grał m.in. syna Stiepana Vujkovicia w "Klanie", występował także w "Fali zbrodni", "Pensjonacie nad Rozlewiskiem", "Żmijowsku", "Barwach szczęścia" i "BrzydUli" czy filmie "Sługi wojny".

EN_01341164_0151
fot. TRICOLORS/East News
EN_01415045_0059
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS
EN_01309774_0049
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/EAST NEWS
EN_01349159_0008
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/EAST NEWS
loader