Zamknij

Gwiazdor "Klanu" po raz drugi został ojcem. Wstawił urocze zdjęcie z dziećmi [FOTO]

16.02.2021 15:45

Jakub Świderski po raz drugi został ojcem. Aktor znany z roli Norberta w serialu "Klan" i jego żona powitali na świcie syna. Serialowy chłopak Oli Lubicz pochwalił się rodzinnym zdjęciem na Instagramie. 

Jakub Świderski
fot. VIPHOTO/East News

Jakub Świderski jest aktorem, którego widzowie mogą kojarzyć z roli ukochanego Oli Lubicz, Norberta Piątkowskiego, w serialu "Klan". 36-latek grał także w "Przyjaciółkach", paradokumencie "Lombard. Życie pod zastaw" oraz filmach takich jak "Proceder", "Wściekłość" czy "Wałęsa. Człowiek z nadziei". Wziął udział w siódmej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Jakub Świderski prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem. Jego żoną jest aktorka i trenerka wokalna Agnieszka Przestrzelska. W 2017 roku przyszła na świat ich córka Anastazja, a w lutym tego roku powitali na świecie drugie dziecko. Jakub Świderski nie od razu przekazał radosną nowinę w social mediach. Zrobił to dopiero dzień po walentynkach, wstawiając na Instagram urocze zdjęcie z dwójką swoich pociech. 

Michał Kasprzak z "Klanu" zmarł przed paroma miesiącami. Ujawniono wyniki śledztwa

Jakub Świderski pokazał nowo narodzonego synka

Gwiazdor "Klanu" powitał na świecie syna Antoniego. Malec urodził się przed tygodniem i został już oficjalnie przedstawiony na profilu swojej mamy. W końcu chłopcem pochwalił się także dumny tata. 

Moje kochane Walentynki :) a i jeszcze @aga_przestrzelska. Trzeba już zatrudniać kogoś do selfie, żeby się wszyscy zmieścili - zażartował pod rodzinną fotką Jakub Świderski. 

Całej rodzinie gratulujemy! 

loader