Zamknij

Kinga Rusin pokazała swój dom w Kostaryce. "A gdzie są ściany? [FOTO]

10.02.2022 20:00

Kinga Rusin od dłuższego czasu podróżuje po świecie. Teraz razem z ukochanym postanowiła zostać dłużej na Kostaryce, którą ostatnio eksplorowała. Para wynajęła na dłużej piękny dom z basenem.

Kinga Rusin
fot. Instagram.com/ Kinga Rusin

Kinga Rusin kocha podróżować. Dziennikarka wciąż eksploruje nowe miejsca, a piękne relacje z podróży zamieszcza na Instagramie. Razem z partnerem Markiem Kujawą gwiazda przebywa na Kostaryce.  Para co prawda miała ruszyć dalej, jednak tak im się spodobało na Kostaryce, że postanowili zostać tutaj dłużej. Dlatego wynajęli dom z basenem.

Zobacz też: Kinga Rusin wróci do TVN? "Oni za nią tęsknią, po cichu zazdroszczą"

 Kinga Rusin pokazała swój dom w Kostaryce. "A gdzie są ściany? [FOTO]

"Ta-dam! Nasz Nowy Dom! „A gdzie są ściany?” - zapytała moja mama, kiedy zobaczyła zdjęcia. Nie ma! I to jest najlepsze. No to sobie tu teraz trochę pomieszkamy" - napisała dziennikarka.

Nowy, rajski dom Rusin wygląda naprawdę imponująco. Zamiast ścian można zobaczyć olbrzymie okna. Dziennikarka może chłodzić się i korzystać z basenu, który znajduje się tuż przy domu.

W komentarzach fani nie kryją zachwytów i proszą o więcej zdjęć pięknej posiadłości. "Wspaniale jest być na takim etapie życia. Enjoy Kinga!", "gratulacje, inspirujesz Kinga", "prosimy o więcej zdjęć. Nowy dom wygląda pięknie", "zazdro w pozytywnym sensie. Cieszę się pani szczęściem"- zachwycali się internauci.

Kinga Rusin wyprowadziła się z Polski dwa lata temu. Gdy przyszła pandemia i większość firm postawiła na pracę zdalną, również Rusin zdecydowała się prowadzić kosmetyczną markę z różnych części świata. W wojażach towarzyszy gwieździe oczywiście jej partner - Marek Kujawa.