Zamknij

Kinga Rusin chwali się partnerem: „Mój Mareczek jest szalonym tancerzem” [FOTO]

16.09.2022 14:57

Kinga Rusin nieczęsto mówi o swoim życiu prywatnym. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Co skłoniło gwiazdę do opowiedzenia o jej partnerze?

Kinga Rusin
fot. Instagram screen (@kingarusin)

Kinga Rusin była jedną z głównych gwiazd stacji TVN. Prowadząca takich programów jak „Dzień Dobry TVN” i „Agent – Gwiazdy” niedawno pożegnała się z pracą w telewizji i zniknęła z ekranów. Niektórzy twierdzą, że poniosła porażkę, bowiem program śniadaniowy TVN zaczęła prowadzić Małgorzata Rozenek-Majdan, z którą gwiazda jest od lat skonfliktowana.

Rusin zdaje się jednak niewiele robić sobie ze złośliwych komentarzy. Dziennikarka skupiła się na rozwoju swojej firmy kosmetycznej i pokazywaniu w sieci wakacyjnych zdjęć z najróżniejszych zakątków świata. Tym razem na udostępnionej fotografii zaprezentowała nie tylko malownicze widoki.

Kinga Rusin świętuje 12. rocznicę związku z Markiem Kujawą

Na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie z jej partnerem. Rusin pochwaliła się fanom, że tworzą szczęśliwy związek już od 12 lat! Zdradziła też, jak świętowali rocznicę związku.

- Tak właśnie niewinnie się wczoraj zaczęło… A potem… poświętowaliśmy. Od zachodu do wschodu słońca, w fantastycznym klubie Scorpios na Mykonos. Mój Mareczek jest szalonym tancerzem. To już 12 lat razem w tańcu, życiu i w biznesie – napisała.

Internauci gratulowali parze udanej relacji i życzyli wytrwałości w uczuciu.

- Cudna para! Miłości i szczęścia dla Was!

- Wspaniała energia pary po 12 latach razem.

- Piękna z Was para. Od początku Pani kibicowałam i cieszę się Waszym szczęściem. Gratuluję.

Kinga nie miała chyba jednak czasu na czytanie komentarzy, gdyż zapowiedziała fanom, że to nie koniec świętowania.

- Na tym wyjeździe nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Szybka regeneracja i ruszamy „w miasto”! Zapowiada się cudowny weekend – zakończyła szczęśliwa.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS