Zamknij

Kinga Duda tańczy i śpiewa. Nagranie z córką prezydenta podbija internet [WIDEO]

16.07.2020 21:05

Kinga Duda cieszy się ogromnym zainteresowaniem od mediów momentu jej przemówienia podczas wieczoru wyborczego Andrzeja Dudy. Internauci próbują dowiedzieć się, kim prywatnie jest córka prezydenta. Wzrost popularności odnotowało także nagranie, na którym Kinga tańczy i śpiewa podczas występu z tzw. Szopki Nowodworskiej.

Kinga Duda
fot. Screen: YouTube

Kinga Duda znów cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Tuż po ogłoszeniu wyników exit poll drugiej tury wyborów prezydenckich, córka Andrzeja Dudy wygłosiła przemówienie, które odbiło się szerokim echem w sieci. 25-latka mówiła o potrzebie szacunku do innych ludzi - niezależnie od koloru ich skóry, poglądów politycznych czy tego, kogo kochają. Wypowiedź Kingi Dudy spotkała się z bardzo różnym odbiorem. Część osób chwaliła ją za tak mądre słowa, inni natomiast wypominali, że zdecydowała się na nie zbyt późno, a tego typu wypowiedź powinna paść raczej podczas kampanii.

Kinga Duda po powrocie do Polski na czas wyborów prezydenckich 2020 postanowiła zostać w kraju dłużej. Chce rozwijać swoją karierę prawniczą. Część obserwatorów sceny politycznej liczy na to, że zacznie wypowiadać się publicznie także w sprawach społecznych. Nie da się ukryć, że córka Andrzeja Dudy przykuwa uwagę. Teraz internauci przypomnieli o nagraniu, na którym możemy zobaczyć, jak Kinga Duda tańczy i śpiewa ubrana w czarną sukienkę oraz różowe boa.

Zobacz także: Kinga Duda wraca do Polski. Wiadomo, czym zajmie się córka prezydenta

Kinga Duda tańczy z różowym boa. Nagranie z Szopki Nowodworskiej podbija sieć

Nagranie, które już od kilku lat krąży po sieci, a teraz znów zyskało popularność, pochodzi z czasów licealnych córki prezydenta. Jak podaje "Onet", Kinga Duda wystąpiła na tzw. Szopce Nowodworskiej organizowanej w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bartłomieja Nowodworskiego. Tradycyjny występ uczniów, organizowany przed świętami, ma pokazać w krzywym zwierciadle typowych belfrów.

Na nagraniu w rolę ponętnej nauczycielki wcieliła się właśnie Kinga Duda. Córka prezydenta tańczy ubrana w stylu broadwayowskim - ma na sobie "małą czarną" oraz długi, różowy szal boa.

loader