Zamknij

Kinga Duda bierze ślub? Prezydent komentuje: "Nie dostałem zaproszenia"

14.06.2021 10:47

Andrzej Duda skomentował medialne plotki o tym, że jego córka Kinga Duda wkrótce weźmie ślub. "Wiele osób przypuszczalny ślub Dudy łączy ze złagodzeniem obostrzeń weselnych" - mówiła organizatorka ślubów i wesel. Co na te doniesienia odpowiedział prezydent?

Kinga Duda
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Kinga Duda, choć rzadko pokazuje się publicznie i nie ujawnia szczegółów na temat swojego życia prywatnego, wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Ostatnio w mediach pojawiło się kilka plotek o jej życiu uczuciowym. Na początku czerwca "Pudelek" donosił, iż córka prezydenta Andrzeja Dudy rozstała się ze swoim chłopakiem. Powodem zerwania miały być odmienne wizje przyszłości.

- Rozstali się w zeszłym roku, ale mają dobre relacje. Kinga ciągle wyjeżdżała - była w Stanach, Londynie, niedawno przeprowadziła się do Warszawy. Zaczęły im się rozmijać plany i uznali, że to nie ma sensu. Z tego co wiem, ona z nikim się teraz nie spotyka i skupia się na karierze - mówił informator portalu.

Z drugiej strony na internetowych forach pojawiła się całkiem inna plotka. Według nich Kinga Duda miała przygotowywać się do ślubu i wesela. Jak twierdzili internauci, to właśnie z jej powodu zniesione zostały obostrzenia w branży weselnej.

Zobacz także: Kinga Duda pracowała w kancelarii prezydenta. Na jaw wyszły szczegóły

Kinga Duda bierze ślub? Prezydent Andrzej Duda stanowczo odpowiedział

Plotki o ślubie Kingi Dudy komentowała m.in. znana organizatorka wesel Ilona Jabłońska w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

- Na internetowych forach ślubnych krąży niepotwierdzona oficjalnie informacja, że w czerwcu w Niepołomicach córka prezydenta wychodzi za mąż. W branży weselnej też się o tym mówi, choć nie wiem, czy są to tylko pogłoski, czy prawda. Ci, którzy są tego pewni, wieszczą, że po tym wydarzeniu limit gości weselnych może się obniżyć [...] Na weselnych forach internetowych wrze o ślubie Kingi Dudy. Wiele osób przypuszczalny ślub Dudy łączy ze złagodzeniem obostrzeń weselnych - mówiła.

Kinga Duda nie wypowiada się w mediach, więc nie skomentowała plotek o ślubie. Z doniesień postanowił jednak zażartować prezydent RP. Andrzej Duda zaznacza, że nic nie wie o takich planach córki.

- Kinga wczoraj się mnie pyta, czy wiem, z kim ma być ten ślub, o którym piszą. A ja z pretensjami do Niej, że zaproszenia nie dostałem, na ten ślub, o którym piszą. Cyrk... - podsumował prezydent Andrzej Duda.

loader