Zamknij

Kim Kardashian pokazała czwarte dziecko i zdradziła jego imię

Maciej Friedrich
20.05.2019 12:33

Kim Kardashian doczekała się czwartego dziecka. Celebrytka opublikowała w sieci zdjęcie pociechy i zdradziła, jakie imię dla niej wybrała. Po raz kolejny postawiła na oryginalność.

Kim Kardashian pokazała czwarte dziecko i zdradziła jego imię
fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News

Kim Kardashian to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych na świecie celebrytek i bizneswoman. Rozpoznawalność zyskała w 2007 roku dzięki reality-show "Z kamerą u Kardasianów". Obdarzona świetnym zmysłem marketingowym Kim z powodzeniem wykorzystała medialny rozgłos. Wystąpiła w wielu programach telewizyjnych, w tym amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Ma na swoim koncie również sukcesy w modelingu, dwie role filmowe oraz liczne epizody w serialach.

W 2010 roku na rynek weszły pierwsze perfumy sygnowane przez Kardashian oraz kolekcja biżuterii. W ciągu dwunastu miesięcy celebrytka zarobiła około 6 milionów dolarów. Dwa lata później magazyn "Forbes" wycenił jej majątek na około 18 milionów i umieścił na 7. miejscu listy najbardziej wpływowych postaci show-biznesu.

Prywatnie Kim Kardashian jest w trzecim związku małżeńskim. Była żoną producenta muzycznego Damona Thomasa oraz koszykarza NBA Krisa Humphriesa. W 2014 roku wzięła ślub z reperem Kanye Westem. Kim urodziła dwójkę dzieci: córkę North oraz syna Sainta. W 2018 surogatka urodziła parze kolejną córkę, Chicago. 10 maja 2019 roku na świat przyszło czwarte dziecko Kardashian i Westa.

ZOBACZ: Kanye West jest chory. Kim Kardashian potwierdziła, że ma chorobe afektywną dwubiegunową

Kim Kardashian zdradziła imię czwartego dziecka

Kim Kardshian chciała, by jej kolejne dziecko urodziła ta sama surogatka, która poczęła Chicago. Kobieta jednak sama była w ciąży.

- Kim i Kanye chcieli mieć czworo dzieci i nie chcieli dłużej czekać na kolejne. Dlatego zdecydowali się na wynajęcie innej matki zastępczej - czytamy w serwisie The Sun Online.

18 maja szczęśliwa mama pokazał na Instagramie zdjęcie swojej pociechy, które jej mąż wysłał z okazji Dnia Matki. Celebrytka zdradziła również, że jej nowo narodzony syn będzie miał na imię Psalm.

- Pięknego Dnia Matki. Z naszym nowo narodzonym dzieckiem. Jesteśmy błogosławieni ponad miarę. Mamy wszystko to, czego potrzebujemy - napisał Kanye West.

Trzeba przyznać, że Kim i Kanye jak zwykle postawili na oryginalne imię. Zdjęcie opublikowane przez Kardashian polubiło jak dotąd 4,1 miliona użytkowników Instagrama.

 

RadioZET.pl/MF