Zamknij

Keira Knightley zaraziła się koronawirusem. "Czuję się paskudnie"

30.11.2021 10:34

Keira Knightley zaraziła się koronawirusem. Choroba nie ominęła również męża aktorki oraz jej dzieci. Gwiazda zdradziła, jak się czuje.

Keira Knightley
fot. Rex Features/East News

Keira Knightley zaraziła się koronawirusem. Zakażone są również dzieci aktorki oraz jej mąż - James Righton, muzyk grupy Klaxons. Keira Knightley w wywiadzie z magazynem "Stella", który jest dodatkiem do "Sunday Telegraph", poinformowała, że czuje się "wykończona" i "czuje się paskudnie", ponieważ zachorowała na COVID-19. 

Zobacz też: Keira Knightley zagrała „Despacito” na zębach. Nietypowy talent znanej aktorki [WIDEO]

Keira Knightley zaraziła się koronawirusem. "Czuję się paskudnie"

Gwiazda podkreśliła, że obie córki miały pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Z kolei jej mąż James Righton - klawiszowiec grupy Klaxons, przechodzi COVID-19 bezobjawowo. Aktorka podkreśliła też, że jest zaszczepiona.

Keira Knightley zadebiutowała w wieku siedmiu lat rolą w serialu telewizyjnym "Screen One". Dwa lata później zagrała w swoim pierwszym filmie fabularnym "A Village Affair". Sukces przyszedł wraz z otrzymaniem drugoplanowej roli służącej królowej Amidali w filmie "Gwiezdne wojny: część I- Mroczne widmo. Jednak przełomowa rola w karierze aktorki to "Podkręć jak Beckham".

Aktualnie 36-letnia aktorka, której sławę przyniosły między innymi role w serii filmowej "Piraci z Karaibów" oraz "Pokucie", promuje właśnie swój najnowszy film "Silent Night" w reżyserii Camille Griffin. To połączenie komediodramatu i horroru. Jedną z drugoplanowych ról zagrała Lily-Rose Depp. 

loader