Obserwuj w Google News

Kazimierz Gawlik nie żyje. Produkcja żegna kolejnego uczestnika "Złomowiska PL"

1 min. czytania
12.04.2021 19:56

Kazimierz Gawlik nie żyje. O śmierci uwielbianego uczestnika "Złomowiska PL" poinformowała produkcja w mediach społecznościowych. To kolejna osoba z programu, która odeszła w 2021 roku. Kilka miesięcy temu widzowie pożegnali Marka "Krzykacza" Pawłowskiego.

Kazimierz Gawlik Kazio z Descha
fot. Facebook/Zlomowisko PL

Kazimierz Gawlik nie żyje. Mężczyzna był uczestnikiem programu "Złomowisko PL". Widzowie znali go przede wszystkim jako "Kazio z Descha". O śmierci sympatycznego uczestnika poinformowała sama produkcja programu. Na razie nie ujawniono oficjalnej przyczyny śmierci mężczyzny. Zaledwie kilka miesięcy temu fani pożegnali innego uczestnika należącego do "starej gwardii" programu - Marka "Krzykacza" Pawłowskiego.

- Smutna wiadomość na początek tygodnia. Dotarła do nas informacja, że zmarł Kazio z Descha, postać, której wiernym fanom Złomowiska PL nie trzeba przedstawiać - można przeczytać na oficjalnym profilu show "Złomowisko PL".

Zobacz także:  Ashley Gerren Taylor nie żyje. Modelka i gwiazda "Baldwin Hills" miała 30 lat

Złomowisko PL: Kazimierz Gawlik nie żyje. Fani żegnają lubianego Kazia z Descha

Internauci pod opublikowanym zdjęciem wyrażają swój smutek i składają kondolencje bliskim oraz rodzinie Kazimierza. W ciągu zaledwie kilku godzin pod postem pojawiło się blisko 2 tys. komentarzy.

- Potrzebny był Markowi u góry.

- Wyrazy współczucia dla rodziny tak sympatycznego i pełnego werwy bohatera serialu dokumentalnego "Złomowisko".

- Kolejna osobowość odeszła. Jak problem to zawsze KAZIK.

- Bardzo mi przykro. Kolejna pozytywna postać odeszła. Mam nadzieję, że tam na górze będzie miał lepiej. Spoczywaj w pokoju Kaziu - komentują widzowie "Złomowiska".

My również składamy kondolencje rodzinie Kazimierza Gawlika.